Dagmara Kaźmierska uratuje „Królowe życia”? Fani nie chcą już oglądać show

Dagmara Kaźmierska uratuje show

Zanosi się na to, że wielki telewizyjny hit „Królowe życia” zanotuje spory spadek oglądalności. Wydaje się, że kolejny sezon może uratować tylko Dagmara Kaźmierska.

Zmiany zniszczą program?

Trzeba przyznać, że reality show TTV „Królowe życia” cieszyło się sporą popularnością. Dość powiedzieć, że program jest emitowany w telewizji od 2016 roku. Już za niespełna dwa tygodnie ruszy kolejna odsłona hitu, w którym występuje Dagmara Kaźmierska.

Gwiazda programu, czyli Dagmara Kaźmierska, właśnie przekazała na Instagramie informację o premierze kolejnego sezonu: „🖤👑👑👑🖤ZAPRASZAMY 🖤👑👑👑🖤NOWY SEZON KOCHANI 🖤Tęskniliście ?😘😘😘😜”. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Jak nie trudno się domyśleć, wielbiciele Dagmary z „Królowych życia” nie posiadali się z radości: „Już się doczekać nie mogę 😍”, „Czekam z niecierpliwością 😍😘😘❤️”, „Oczywiscie ze tak, już nie mogę się doczekać Pani Dagmaro🙏 nieważne jaki mam humor, potrafi mnie Pani ze swoimi przyjaciółmi rozśmieszyć do łez”.

Jednakże pod postem, który opublikowała Dagmara Kaźmierska pojawiło się wiele komentarzy zniesmaczonych fanów show. Okazuje się, że wszystko z powodu zmian, które produkcja wprowadziła w nadchodzącym sezonie „Królowych życia”.

Ekscentryczna Dagmara Kaźmierska a wyniki oglądalności

Ku niezadowoleniu sporej grupy fanów od września na ekranie nie zobaczymy już Gabriela i Rafała. Co zaskakujące, część osób powiedziała wprost, że z tego powodu nie zamierza dalej oglądać „Królowych życia”: „Słabo w uuuuj. Najlepszy skład : Dagmarka,Agnieszka, Rafał i Gabriel reszta to porażka 🙈🙈😳😳😳🤦🤦nie wiem czy będę oglądać bo musiała bym przewijać tylko na moment w którym Ty jesteś 💖”, „Ten trójkąt to porazka. Najlepszy skład był gdy była Dagmarka❤️ Agnieszka , Gabriel i Rafał , Iza”, „Nie wiem czy chce to oglądać”, „Popieram nie oglądam. To już chore”.

Wydaje się, że oglądalność „Królowych życia” może uratować tylko Dagmara Kaźmierska. Świadczą o tym słowa internautów: „Gdyby nie Dagmarka, Jacek, Cohnan i Iza nie ogladalabym tego sezonu. Wy swoimi osobowosciami zasłonicie te nowe twarze 😍😍❤️”, „Nie będzie Rafała i Gabriela 🙁 dobrze ze Ty będziesz tylko dla Ciebie można oglądać 😍”, „Najważniejsze, że Pani i Iza jesteście w nowym sezonie 👍”.

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x