Strona główna OTOPRESS Kultura i rozrywka Kto zastąpi Rafała i Gabriela w programie "Królowe życia"? Fani nie kryją...

Kto zastąpi Rafała i Gabriela w programie „Królowe życia”? Fani nie kryją zdziwienia

Fani programu „Królowe życia” już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu ich ulubionego reality show. Życiu bogatych osób nazwanych właśnie tytułowymi królami życia z zaciekawieniem przyglądają się tysiące osób. Już niedługo pojawią się nowe odcinki, a producenci zdradzili, kogo zobaczymy w tym sezonie. Fani nie kryją swojego zdziwienia. 

Każdy sezon programu „Królowe życia” zaskakuje nas czymś nowym. Nikt nie spodziewał się jednak, że w tym sezonie nastąpią tak ogromne zmiany w kwestii uczestników popularnego reality show.

- REKLAMA -

Na ten moment wiemy, że w programie ponownie będziemy mieli okazję śledzić losy Dagmary Kaźmierskiej, Kasi „Laluny” Alexander i Izy Macudzińskiej. Z największym oburzeniem widzów spotkał się fakt, że Rafał i Gabriel zniknęli z programu.

Wiemy jednak, kto ich zastąpi, a sami producenci potwierdzili, że niewykluczone, że w kolejnych sezonach powróci lubiana para homoseksualistów. Tym razem jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów i próbując znaleźć godne zastępstwo dla obu panów, ponownie będziemy mieli okazję na naszych ekranach przyglądać się życiu dwóch gejów. Kim są nowi uczestnicy?

Nowa para w programie „Królowe życia”

- REKLAMA -

Wraz ze zdjęciem, które miało na celu ogłosić widzom, kiedy spodziewać się nowych odcinków, poznaliśmy nowych uczestników. Największą uwagę przykuli jednak dwaj panowie.

Mężczyźni, którzy wystąpią w nowym sezonie to Leon van Nispen z mężem Damianem Antczakiem van Nispen. Na co dzień mieszkają w Gdańsku. Damian jest anestezjologiem i lekarzem medycyny estetycznej. Z kolei o jego ukochanym wiemy na razie tylko tyle, że jest dwóch narodowości, polskiej i niemieckiej.

Rafał i Gabriel swoim następcom zawiesili poprzeczkę dość wysoko. Wielu fanów zastanawia się, czy nowi uczestnicy programu „Królowe życia” sprostają oczekiwaniom widzów. Poprzednia para zapewniła im sporo rozrywki, zatem jeśli im się nie uda, pozostanie spory niesmak. Już 3 września będziemy mogli bliżej poznać ich losy.

„A gdzie Rafał i Gabriel? bez nich to już nie Królowe Życia” – komentują zawiedzeni fani.

Królowe życia

Wróblewska Andżelika
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: [email protected]
Śledź wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE WIADOMOŚCI:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x