Doda nagle zdecydowała się na dziecko? Jej wpis spowodował, że fanki nie mają wątpliwości

Doda

Dorota Rabczewska systematycznie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia. W ostatnim czasie umieściła dość nietypowy jak na nią wpis. Doda otwarcie podkreśliła jak bardzo zmieniło się jej życie i jak przez ostatnie lata dojrzała do wielu spraw. Czyżby oznaczało to, ze piosenkarka jednak zdecydowała się na dziecko z Emilem Stępniem?

Większość z nas kojarzy Dorotę Rabczewską jako szaloną 30-kilku latkę, która za nic ma sobie wszechobecne zasady. Kobieta żyje pełnią życia i spełnia się zawodowo. Od dwóch lat jest żoną Emila Stępnia z którym to w ostatnim czasie bardzo się ustatkowała. Tym bardziej jeden z jej ostatnich wpisów wywołał wielkie zamieszanie. Niektórzy podejrzewają, że nadszedł ten czas w którym Doda chce założyć kochającą się rodzinę.

Niewiarygodny wpis Doroty Rabczewskiej

W ostatnich dniach na profilu Rabczewskiej pojawił się wpis w którym celebrytka zdecydowała się podzielić z internautami swoją historią. Dowiadujemy się z niej między innymi tego, że gdy w wieku 13 lat rozpoczęła swoją karierę nie spodziewała się, że dziś będzie w tym miejscu w którym się znalazła. Doda bardzo szybko stała się jedną z najpopularniejszych osób w kraju przez co ominęło ją szalone, młodzieńcze życie. Jak podkreśla piosenkarka zamiast szaleć na parkiecie dyskotek, ona każdy weekend spędzała na scenie. Jednak z perspektywy czasu w ogóle tego nie żałuje.

Doda decyduje się również wspomnieć o negatywnych stronach swojego zawodu. Podczas wakacji i urlopów ze względu na swoją rozpoznawalność nie było jej łatwo. Kobieta przyznaje, że na każdym kroku ktoś robił jej zdjęcia, aby następnego dnia dokładnie opisać co robiła na danym przyjęciu czy plaży. Najlepiej w jak najbardziej niekorzystnej formie. Właśnie dlatego Rabczewska dziś preferuje zagraniczne wakacje, gdzie nikt nie zna jej i nie chodzi za nią z aparatem. Dla niej luksusem i wolnością jest anonimowość.

Monika Zamachowska szczerze o atakach paniki oraz debecie na koncie

Dorota wspomniała również słowa swojej mamy, która to słowa te słyszała zawsze od dziadka. „Szalej dziecko, przyjdzie czas, że już sama nie będziesz chciała”. Dziś Doda napawa się chwilą wolności i relaksem. Przyznaje, że wakacje są naprawdę piękne kiedy imprezy, alkohol i nieprzespane noce nie są ich częścią. Swój długi wpis kończy słowami: „W życiu na wszystko przychodzi pora, niczego nie przyspieszysz i niczego nie opóźnisz. Zrozumiałam, że na wszystko przyjdzie jeszcze czas”.

Fani nie mają wątpliwości – Doda chce się ustatkować

Ten długi i poruszający wpis wywołał ogromne zainteresowanie fanów. Pokazuje on jak Rabczewska przez ostatnie lata wydoroślała i dojrzała. Dziś jest kobietą, która wie czego chce i pragnie się realizować by móc na stare lata wspominać jak wiele udało jej się osiągnąć. Nie potrzebuje dziś ogromnej ilości fanów wokół siebie, imprez czy rozgłosu. Dziś chce robić coś więcej niż błyszczeć. Doda swoją wypowiedzią nie tylko poruszyła internautów, ale również spowodowała, że część osób jest pewna, że kobieta wreszcie zdecydowała o założeniu rodziny.

Do tej pory Doda raczej unikała tematu dzieci, a jeśli już to otwarcie mówiła o tym, że mieć ich nie będzie. Jednak długi wpis o tym jak bardzo jej życie się zmieniło może sugerować, że kobieta jednak zmieniła zdanie. W komentarzach pojawiło się wiele opinii osób, które wprost zasugerowały, że teraz jest najwyższy czas na posiadanie dzieci.

„Teraz czas na dzieci. Rodzice czekają, kiedy ich obdarujesz największym dobrem: wnukami. Choć ci tego nie powiedzą może głośno…”

Doda nie odniosła się w żaden sposób do tych komentarzy, ale jeśli polegać na jej wcześniejszych wypowiedziach to raczej nie zdecyduje się już na dziecko. Piosenkarka ma 36 lat i mimo, że zniknęła ze sceny nadal aktywnie działa zawodowo. Prawdopodobnie Rabczewska swoim wpisem o ustatkowaniu nie miała na myśli posiadania dzieci, a jedynie inne spojrzenie na świat i dojrzałe podejście do życia.