Piotr Żyła wie jak zrobić show. Zdumieni kibice w Wiśle patrzyli tylko na jego nogi (ZDJĘCIA)

Piotr Żyła i jego nogi

Chyba żaden z polskich skoczków narciarskich nie jest tak często na ustach Polaków jak Piotr Żyła. Miniony weekend z Letnim Grand Prix w Wiśle tylko potwierdził tę tezę. Piotr Żyła nie byłby sobą, gdyby nie zrobił czegoś zaskakujacego. Tym razem wszyscy patrzyli na jego nogi.

Piotr Żyła w zaskakującej stylizacji 

Przypomnijmy, iż nasi skoczkowie, w tym także Żyła, zaliczyli udany weekend w Wiśle. To właśnie tam odbyły się dwa konkursy Letniego Grand Prix.

Jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji na skoczni im. Adama Małysza było wiadomo, że będą to jedyne rozegrane zawody w letnim kalendarzu skoków narciarskich. Z powodu panedemii pozostałe sześć konkursów zostało odwołanych.

Piotr Żyła w Wiśle

Miniony weekend pokazał, że polscy skoczkowie są na dobrej drodze w budowaniu stabilnej formy na sezon zimowy. Bez wątpienia Polacy zdominowali całe zawody. Szczególnie dobrze zaprezentowali się Dawid Kubacki, Kamil Stoch oraz Piotr Żyła. Cała trójka dwukrotnie stanęła na podium rywalizacji w Wiśle. 

Wydaje się, że kibiców szczególnie ucieszyła postawa „Wiewióra”. Widać, że Piotr Żyła skupił się przede wszystkim na treningach, a nie na zawirowaniach w swoim życiu prywatnym.

Domowe żelki owocowe. Wypróbuj ten przepis, a więcej nie sięgniesz po te ze sklepu

Jak na pewno dobrze wiecie, od kilku tygodni obserwujemy medialne przepychanki skoczka narciarskiego z byłą żoną Justyną. Jakby tego było mało, niedawno gruchnęła wieść o nowej dziewczynie w życiu Żyły.

Okazuje się jednak, że Piotr Żyła nie byłby sobą, gdyby nie zrobił czegoś zaskakujacego. Prawdopodobnie kibice przecierali oczy ze zdumienia oglądając sobotnią dekorację po konkursie indywidualnym w Wiśle. 

O ile Dawid Kubacki i Kamil Stoch nie wywołali żadnych kontrowersji, to w przypadku Piotra było zgoła inaczej. Okazało się, że wzrok widzów przykuły nogi, a konkretnie stopy skoczka. Żyła wybrał bowiem zaskakujący rodzaj obuwia na tak uroczystą okazję. 

Na bosych stopach „Wiewióra” można było zauważyć klapki! Przyznacie, że to dość niecodzienna stylizacja jak na podium skoków narciarskich. Co ciekawe, w jednym z wywiadów roześmiany Piotr Żyła przyznał, że klapki okazały się znakomitym wyborem. Wszystko z powodu ulewy, która nadeszła zaraz po konkursie. Oczywiście wielbiciele nie mogli sobie odmówić skomentowania obuwia Żyły: „Skoki świetne ale i tak klapki na podium najlepsze były😜”.

Źródło: Instagram, TVP Sport