Dagmara Kaźmierska pozuje z synem. Fani podzieleni. Poszło o jeden szczegół

Dagmara Kaźmierska pozuje z synem

Gwiazda „Królowych życia” pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim synem Conanem. Ku zaskoczeniu wielu osób, fotografia podzieliła wielbicieli celebrytki. Chodzi o jeden element widoczny na zdjęciu, które opublikowała Dagmara Kaźmierska.

Królowa ze swoim synem

Niewątpliwie fotografie, na których znane osoby pokazują się w towarzystwie członków rodziny, budzą spore zainteresowanie. Nie inaczej jest w przypadku Dagmary Kaźmierskiej i jej syna Conana. Wpis celebrytki zebrał ponad 83 tysiące polubień, a licznik Instagrama ciągle bije!

Jednakże tym, co zadziwiło wielu obserwtorów jest fakt, że komentarze zamieszczone pod postem, nie odnosiły się głównie do Conana i jego znanej mamy. Wielbicieli zaintrygowało coś innego. Z pozoru jeden, niewinny szczegół.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Okazuje się, że uwaga fanów skupiła się filiżance w czarno-białe pasy. Co takiego niezwykłego jest w tym, jakby nie było, zwykłym naczyniu, które trzyma w dłoni Dagmara Kaźmierska? Wystarczy przeczytać opis, który pod fotografią umieściła celebrytka, aby zorientować się w czym rzecz. 

💝💝💝No i co ja mam zrobić z tym moim małym DZIADEM😜😜😜😘😘😘Zostało już tylko kochać 😘😘😘Tak na marginesie 😜Jeśli kawka to tylko w filiżance 🖤 @lamaniahome 🖤💚@lamaniafashion 💚❤️ @conanbestia❤️ @joannaprzetakiewicz ❤️@lamaniafashion @metafora_jurata @krolowe_zycia_official @ttv #truelove #motherandson 🖤🖤🖤

Część osób ma dość tego, co robi Dagmara Kaźmierska

Z powyższych słów wyraźnie wynika, iż Dagmara Kaźmierska pije kawę w filiżance marki La Mania Home. Przypuszczalnie nie zrobiła tego bezinteresownie. Czyżby celebrytka została nową ambasadorką firmy Joanny Przetakiewicz?

Nie wiadomo. Natomiast bez wątpienia znana projektantka ucieszyła się z posta wstawionego przez gwiazdę „Królowych życia”. Jakby nie było, Dagmara Kaźmierska ma spore grono fanów, którzy wiernie śledzą jej konto na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz wstawiła nawet trzy serca pod wpisem Kaźmierskiej. Mało tego, udostępniła tego posta na swoim Instastories. Czyżbyśmy byli świadkami nowej przyjaźni w polskim show biznesie?

Entuzjazmu obu pań nie podzielają niektórzy fani gwiazdy „Królowych życia”. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze, w których wielbiciele wyrażają irytację ciągłym reklamowaniem czegoś przez Dagmarę.

Tak na marginesie” to tu juz tylko sa reklamy:/ szkoda

Trzeba jednak oddać, żeby były też osoby, które wzięły w obronę celebrytkę. Bez wątpienia post opublikowany przez Dagmarę Kaźmierską podzielił jej fanów.

Ale ludzie problem mają. Chodźby pani nawet reklamowała to co przepraszam nie można? Każdy robi to co mu się podoba i nikt nie powinien patrzeć jak kto i ile zarabia. Co to kogo. 

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x