Nowy sezon programu „Królowe życia” to będzie prawdziwa petarda. Sprawdźcie, jak wyglądają nowi uczestnicy

Królowe życia
Królowe życia

Nowi uczestnicy programu „Królowe życia” z pewnością wprowadzą do reality show świeżej energii i mnóstwa rozrywki. Widzowie już nie mogą doczekać się premiery nowego sezonu, zatem w oczekiwaniu na nowe odcinki postanowiliśmy pokazać, jak prezentują się nowe gwiazdy. Producenci zapewniają, że na pewno się nie zawiedziemy. 

Żeby poznać kolejnych uczestników, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

Anna Renusz

„Królowe życia” to program, który cieszy się ogromną popularnością. Perypetie bogaczów przyciągają przed telewizory miliony widzów z całej Polski. W związku z nowym sezonem pojawiły się jednak pewne kontrowersje. Fanom nie umknęło to, że w zapowiedzi zabrakło ich ulubionych kolorowych ptaków, czyli Gabriela i Rafała. 

Na ich miejsce pojawią się jednak inne pary! Jedna z nich to dwaj mężczyźni, a druga to dwie kobiety i mężczyzna. Czegoś takiego, jak dotąd, jeszcze nie było. Patrycja i Justyna to dwie bardzo silne i temperamentne kobiety, którym towarzyszy przystojny mężczyzna. Podobnie z resztą jest w przypadku Damiana i Leona, którzy także są wulkanami energii. Nie podlega wątpliwościom to, że obie te pary będą w stanie sporo namieszać w programie i dostarczyć widzom nie lada rozrywki. 

Nowi uczestnicy programu „Królowe życia” 

Każdy z uczestników uwielbia pałać się w luksusie, z resztą nie bez powodu zgłosili się do jednej z najpopularniejszych produkcji stacji TTV. Tym razem nowe odcinki będziemy mogli oglądać nie tylko raz w tygodniu, a dwa! Emisja będzie teraz w czwartki i piątki o 22:15.

„Nasze królowe nie są przeciętne i korzystają z życia, jak tylko mogą. Nie przejmują się głosami innych. Ida przez życie z podniesioną głową. Co zobaczycie w 9. sezonie?Niespodzianek i zwrotów akcji na pewno nie zabraknie. Śmiech będzie się przeplatał z chwilami smutku i zadumy. Jak to w życiu już bywa. Jedno jest pewne.Dobra zabawa gwarantowana!” – zapewniają producenci. 

Oprócz nowych uczestników, na naszych ekranach pojawią się również ci z poprzednich edycji. Nie zabraknie oczywiście rozrywkowej Dagmary Kaźmierskiej, Izabeli Macudzińskiej i Laluny Unique. Sprawdźcie w naszej galerii, jak wyglądają nowi uczestnicy programu „Królowe życia”. 

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x