Rafał Ziemkiewicz: trolle nie są w stanie mnie obrazić

Ziemkiewicz
Fot. Wikimedia/Adrian Grycuk

Rafał Ziemkiewicz, znany publicysta, zamieścił mocny wpis na Twitterze. Zwrócił się w nim do hejterów, którzy udzielają się pod jego komentarzami.

Rafał Ziemkiewicz zwykle nie gryzie się w język. Publicysta regularnie publikuje w serwisie Twitter wpisy, które budzą ogromne kontrowersje w przestrzeni publicznej. Ostatnio Ziemkiewicz odniósł się do tematu LGBT.

„Bardzo typowe dla totalniackich marks-ideologii jest odmawianie ludziom prawa wyboru. Robotnik musi być komunistą, gej wyznawcą LGBTQ etc. W USA tamtejsi odpowiednicy Staszewskich z tzw polują dziś na „zdrajców rasy” czyli Murzynów popierających Trumpa jednego zamordowano” – napisał Rafał Ziemkiewicz.

Wpis odbił się bardzo szerokim echem, jednak publicysta nic sobie z tego nie zrobił. Wręcz przeciwnie. Zamieścił bowiem kolejnego tweeta, w którym zwrócił się do hejterów.

Rafał Ziemkiewicz: trolle nie są w stanie mnie obrazić

Ziemkiewicz skierował swoje słowa bezpośrednio do osób, które mocno krytykowały go pod wspomnianym wyżej tweetem. Publicysta przyznał, że celowo nie bierze udział w dyskusji. Co więcej – dodał również, że zachęca wszystkich, by zobaczyli, co na jego temat piszą hejterzy.

Celowo nie ruszam komentarzy pod moimi ostatnimi wpisami, mało tego, zachęcam do zapoznania się z nimi” – napisał Rafał Ziemkiewicz.

To jednak nie koniec. Ziemkiewicz przyznaje, że żaden troll nie jest w stanie jego obrazić. „Trolle nie są w stanie mnie obrazić, a ich twórczość stanowi przekonującą autoprezentację mętowni, która zamieniła czerwone sztandary na sześciokolorową fejk-tęczę” – napisał publicysta.

 

Damian Zioło
Absolwent dziennikarstwa na UW. Interesuje się głównie polityką. Na Otopress.pl zajmuje się głównie publicystyką.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x