Kamil Stoch nie może bez tego żyć? Wyznanie skoczka poruszyło kibiców

Kamil Stoch wyznaje

Wystarczyło jedno zdanie, aby tysiące kibiców skoków narciarskich poczuło łzy w oczach. Kamil Stoch wyznał ważną rzecz. Coś co niewątpliwie poruszyło niejedną osobę. Wydaje się, że teraz wiemy, bez czego „Rakieta z Zębu” nie potrafi żyć.

Kamil Stoch wzruszył fanów

Wielbiciele skoków narciarskich w końcu mieli okazję podziwiać swoich sportowych idoli. W ubiegły weekend rozegrano w Wiśle dwa, jak się okazuje jedyne, konkursy Letniego Grand Prix. Jak dobrze wiemy, Kamil Stoch i spółka spisali się rewelacyjnie.

Po tak udanych zawodach trzykrotny mistrz olimpijski zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie. Z pozoru normalna fotografia, która pokazuje jak Stoch pozuje do zdjęć polskim kibicom w Wiśle. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

O to w tym wszystkim chodzi 😃 #skijumpingfamily #kamilstoch #kibice #bialoczerwoni #fans #smile #joy #sport #poland #goodmood

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej zdjęciu zobaczymy, że między kibicami i naszym skoczkiem znajduje się pleksa. Wiadomo, chodzi o względy bezpieczeństwa. Te, jak slyszymy z ust organizatorów zawodów na skoczni im. Adama Małysza, zostały zapewnione w 100%. 

Słowa mistrza pokazują co tak naprawdę ceni

Niezwykle istotny jest opis, który umieścił pod fotografią Kamil: „O to w tym wszystkim chodzi 😃 #skijumpingfamily #kamilstoch #kibice #bialoczerwoni #fans #smile #joy #sport #poland #goodmood”. Takie słowa świadczą nie wątpliwie o tym, co jest niezwykle istotne dla naszego mistrza. Nie chodzi tylko o medale czy coraz dłuższe skoki, ale również o kontakt z kibicami. 

O tym, jak bardzo ceni sobie fanów Kamil Stoch, możemy się przekonać czytając jego komentarz, w którym odpowiada na słowa jednego z internautów. 

Internauta:Szkoda ze taki kontakt, mam nadzieję że w listopadzie będzie już normalnie i znowu będą normalne fotki😊📣

Kamil Stoch: lepszy taki niż żaden 🙂

Widząc takie wypowiedzi naszego utytułowanego skoczka nie sposób nie pomyśleć, że Kamil Stoch nie może żyć bez kibiców. Z pewnością to ich obecność motywuje go do dalszej pracy.

Nie ukrywajmy, sportowiec jest niezwykle lubiany w Polsce. Fani skoków narciarskich dali temu wyraz pisząc pełne wzruszenia komentarze pod wspomnianym postem. Mało tego, wiele osób wspominało przy okazji swoje spotkania z Kamilem w trakcie konkursów Pucharu Świata.

Źródło: Instagram