Krzysztof Rutkowski z małżonka Mają obchodzą pierwszą rocznicę ślubu. Ich fryzury wzbudzają spore kontrowersje

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, SK:, , Maja i Krzysztof Rutkowscy - rocznicowa niespodzianka na dla męża na bogato, fot. AKPA/AKPA

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski, która nie życzy sobie, by odmieniać jej nazwisko, obchodzili niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Impreza wyglądała na bardzo kosztowną, a odbyła się w ogrodach Pałacu w Rozalinie.

Krzysztof i Mają postanowili swoją rocznicę zorganizować w tym samym miejscu, w którym rok temu się pobrali. Ogród w Pałacu w Rozalinie to bardzo romantyczne miejsce. Sceneria była wręcz jak z bajki, a sami zakochani wystroili się jakby to dziś miał być ich ślub. O ile stroje, zwłaszcza Mai budziły zachwyt, to fryzury i bukiet nie cieszyły się już takim entuzjazmem. 

Fani krytykują zdjęcia Rutkowskich

Zakochani dodali liczne zdjęcia z uroczystości. Nie wszystkim jednak przypadły one do gustu. Fani chwalili cała oprawę wesela, choć dla niektórych wszystko wydawało się zbyt sztuczne, tak jakby impreza była robiona pod publikę, a nie dla Krzysztofa i Mai. Ich miny dają dużo do myślenia.

O matko! padłam🙈 pasują do siebie, i ta „łapa w kieszeni” 😱

 

Sądząc po minach- to tacy szczęśliwi jak jasna cholera 😂- piszą internauci

Największe obudzenie wśród internautów wywołała fryzura Krzysztofa i Mai. W porównaniu do dnia ślubu Maja nie prezentowała się zbyt korzystnie w nowej fryzurze, którą zrobiła sobie kilka dni wcześniej na wakacjach w Grecji.

 

Mam małe pytanko… co ten Pan ma na głowie?😂

Dlaczego on taka koszmarna fryzurę sobie robi? Przecież to obciach

Co oni mają na głowach 🙈 – internauci nie szczędzili słów krytyki

Nie tylko fryzury poddane zostały ocenie, bukiet Mai Rutkowski, także nie spodobał się opinii publicznej. Porównują go raczej do wiązanki, niż do bukietu odpowiedniego do powagi uroczystości.

To jest bukiet 💐czy wiązanka na cmentarz 😂

szok i niedowierzaniem 🙉🤣 – publikują wpisy obserwujący

https://www.instagram.com/p/CEYREcsAf0g/

A jak Wam podobają się zdjęcia? Czy Krzysztof i Maja Rutkowscy słusznie dobrali wszystkie dodatki? Jesteśmy ciekawi Waszej opinii.

Zobacz koniecznie: Natalia Kukulska wraz z rodziną na odsłuchu swojej nowej płyty. „Anna to cała mama” jednogłośnie uznali internauci