Strona główna OTOPRESS Galerie Doda eksponuje swoją smukłą sylwetkę, przy okazji zdobywając się na szczere wyznanie....

Doda eksponuje swoją smukłą sylwetkę, przy okazji zdobywając się na szczere wyznanie. Fani nie mogą wyjść z podziwu

Doda postanowiła udać się na długo wyczekiwany urlop. Gwiazda ceni sobie swoją prywatność i anonimowość, dlatego postawiła na wyjazd za granicę, gdzie nikt jej nie rozpozna. Swoją wyprawę relacjonowała na Instagramie, gdzie przy okazji zdobyła się również na szczere wyznanie. Fani w komentarzach nie szczędzili gwieździe komplementów na temat jej wyglądu. 

Żeby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij przycisk „Następny” pod poniższą fotografią.

- REKLAMA -

Odważne zdjęcia Dody

Obraz 1 z 8

Gwiazda wyznała, że kariera przyszła nagle i niespodziewanie. Dlatego jej dorastanie wyglądało zupełnie inaczej niż przeciętnych ludzi w jej wieku. Wypowiedziała się, jak na to patrzy z perspektywy czasu.

 

- REKLAMA -

Doda swoją karierę zaczęła około 20 lat temu. W związku z tym jej nazwisko zna większość ludzi w naszym kraju, ale nie tylko. Poza granicami polski również doceniono jej talent wokalny. 

Ostatnio postanowiła zająć się produkcją filmową. Z uwagi na liczne obowiązki ma dość sporo na głowie. Postanowiła zatem udać się na długo wyczekiwany urlop, gdzie w końcu mogła odpocząć. Swoją wyprawą dzieliła się z obserwatorami na Instagramie, wciąż zalewając ich coraz nowszymi zdjęciami. Większość z nich była naprawdę odważna. Chętnie eksponowała swoją piękną figurę, czego pozazdrościły jej fanki. Dodatkowo postanowiła również zamieścić wpis, płynący prosto z serca.

Doda odważnie pozuje do zdjęć, przy okazji zdobywając się na szczere wyznanie

Artystka niejednokrotnie powtarzała, jak ważne jest dla niej dbanie o siebie. Dlatego też pilnuje tego, by to, co je, było zdrowe, a dodatkowo ćwiczy, żeby przez cały czas być w formie. Pod jednym ze zdjęć wyznała, że sama nie może uwierzyć w to, że ma już 37 lat. 

Dodała także, że dzięki wyjazdowi za granicę udało jej się odpocząć od tematów związanych z pandemią, którymi ostatnio żyje cały świat. Gwiazda najwidoczniej była już tym zmęczona, dlatego wolała o tym nie myśleć, opalając się w blasku promieni słonecznych. 

W swoim wyznaniu odniosła się do tego, jak wyglądało jej życie i na co nie mogła sobie pozwolić jako nastolatka. Podkreśliła również, dlaczego tak cenne są dla niej podróże za granicę. Fani byli zaskoczeni jej słowami, ale jeszcze bardziej oczarowało ich jej ciało. Sprawdźcie, jakie pamiątki z wakacji przesłała Doda swoim obserwatorom. 

Wróblewska Andżelika
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: [email protected]
Śledź wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE WIADOMOŚCI:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x