Strona główna OTOPRESS Galerie Opalenizna tych osób powinna być dla innych ostrzeżeniem. Wyglądają komicznie

Opalenizna tych osób powinna być dla innych ostrzeżeniem. Wyglądają komicznie

Czasami promienie słoneczne potrafią płatać figle, w wyniku czego nasza opalenizna nie zawsze wygląda tak, jak byśmy chcieli. Często nawet niepozorne słońce potrafi przyciemnić naszą skórę, przez co później zauważamy na niej odbite części garderoby. Te osoby są tego idealnym przykładem, ich przypadki powinny być ostrzeżeniem dla innych. Wyglądają naprawdę zabawnie.

Żeby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij przycisk „Następny” pod poniższą fotografią.

- REKLAMA -

Najgorsze opalenizny

Obraz 1 z 11

Długie spodnie w słoneczne dni nie zawsze są dobrym rozwiązaniem.

 

- REKLAMA -

Opalenizna nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. Na pewno każdy choć raz zetknął się z sytuacją, kiedy mimo starań, coś poszło nie tak. Wielu z nas, nauczonych przykrymi doświadczeniami z poprzedniego lata, pilnuje tego, by nie popełniać więcej swoich błędów. Często jednak na nic zdają się te starania, ponieważ słońce i tak postanowi przyświecić po swojemu. 

Niestety czasami nawet kremy z filtrem nie są w stanie poradzić sobie z intensywnymi promieniami, po czym później wysmarowane części ciała znacznie różnią się odcieniem od reszty. To jednak niejedyny problem, z jakim przyszło zmierzyć się osobom, które dziś Wam przedstawimy. 

Ta opalenizna powinna być dla innych ostrzeżeniem 

Bardzo często zdarza się, że na naszym ciele odbijają się części garderoby, którą danego dnia mieliśmy na sobie. Niejedna osoba choć raz w życiu miała odbite rękawki na rękach, czy stopy jaśniejsze od reszty nóg. 

Czasami takie kombinacje wyglądają naprawdę przekomicznie, chociaż patrząc na niektóre z tych zdjęć, można poczuć ból, jaki towarzyszył właścicielowi tej opalenizny. Nie każdy lubi się opalać, ponieważ blade osoby narażone na promienie słoneczne często opalają się na czerwono. Mało kto z resztą ma takie szczęście, żeby opalić się równomiernie. 

Opalenizna może również wyrządzić sporo krzywdy, w końcu to poparzenie słoneczne. Dlatego warto zawsze mieć ze sobą krem z filtrem, żeby choć trochę uchronić się przed sytuacjami, przez które nie będzie można później normalnie funkcjonować. Sprawdźcie sami, jak opaliły się osoby, które przedstawimy w naszej galerii. Te zdjęcia to idealny przykład na to, jak się nie opalać.

Wróblewska Andżelika
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: [email protected]
Śledź wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE WIADOMOŚCI:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x