Wybierasz się dziś na wyprzedaż w sieci Lidl? Lepiej się wstrzymaj, jutro zapłacisz o wiele mniej

Lidl

Niewiarygodne przeceny produktów, które zapewnia Lidl przyciągają tysiące chętnych. Nic dziwnego, ponieważ sieć oferuje tym razem naprawdę ekskluzywne artykuły. Jednak jeśli planowałeś dziś wyruszyć na łowy to lepiej przełóż swoje plany na jutro, ponieważ możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Tym razem Lidl wykorzystuje wszystkie możliwe kanały do ogłoszenia swojej wyprzedaży. Informację o promocji znajdziemy nie tylko na oficjalnej stronie sieci, ale również w internecie, telewizji czy usłyszymy w radiu. Jednak część klientów zorientowała się, że jest pewien sposób, aby produkty kosztowały jeszcze mniej niż widnieje na etykiecie. Wystarczy tylko poczekać jeden dzień.

Wielka wyprzedaż w sklepach. Na co warto zwrócić uwagę?

80% procentowa obniżka produktów to niemała gratka dla wielbicieli wyprzedaży. Szczególnie, że tym razem Lidl wystawił na wyprzedaży prawdziwe skarby! Warto zwrócić szczególną uwagę na elektronikę, narzędzia oraz ubrania. Niektóre z nich to prawdziwe rarytasy.

Uwielbiasz oglądać filmy w zaciszu domowym, jednak chciałbyś poczuć klimat prawdziwego kina? Lidl wprowadził do swojej oferty 50% rabatu na projektor, dzięki któremu możesz stworzyć w swoim mieszkaniu prawdziwe kino domowe. Już od dziś możesz kupić projektor LED NeoPix Ace w cenie 555 złotych. Nie zapomnijmy jednak o specjalnym ekranie projekcyjnym ze statywem. Ten kosztuje jedynie 179 złotych.

W Tesco już nie musisz mieć maseczki. Sieć znalazła sposób na umożliwienie zakupów wszystkim klientom

Ogromne promocje dotyczą również między innymi: ekspresu ciśnieniowego (159 złotych), urządzenia wielofunkcyjnego na gorące powietrze (279 złotych) czy maszynkę do lodów (tylko 39 złotych!). Obniżone zostały również ceny: szlifierek, pił szablastych, kolb lutowniczych czy zestawów wkrętaków. Warto też zwrócić uwagę na ubrania oraz zabawki dziecięce. Dzięki nowym cenom w sieci Lidl można się obkupić za naprawdę małe pieniądze.

Lidl ogłasza wyprzedaże od dziś, jednak jutro zapłacisz jeszcze mniej

Wyprzedaże w sieci Lidl to moment w którym tysiące klientów odwiedza sieć mając nadzieję zakupić wypatrzone wcześniej produkty po promocyjnej cenie. Jednak ta promocja jest wyjątkowa, ponieważ dodatkowo możemy wykorzystać specjalny kupon, który uprawnia nas do dodatkowej zniżki.

Wielu klientów posiada specjalną aplikację „Lidl Plus” w której znajduje się wiele produktów po promocyjnej cenie. Jednak mało kto wie, że co jakiś czas pojawiają się tam również kupony zniżkowe na całe zakupy. Wyprzedaż w sieci zaczęła się już dziś, jednak warto się wstrzymać z zakupami do jutra. Powód jest bardzo prosty – tylko 29.08.2020 możemy skorzystać z kuponu uprawniającego nas do dodatkowej zniżki.

Zgodnie z informacją na kuponie, który pojawił się w aplikacji „Lidl Plus” już jutro przy zakupie za minimum 250 złotych otrzymamy rabat w wysokości 25 złotych. Jednak warto pamiętać, że do wartości zakupów nie wlicza się: „napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego karmienia niemowląt oraz przedmiotów służących do karmienia piersią, kart prezentowych sieci”.