Lidl: tłumy w sobotę 29.08.2020. Luksusowy produkt za ułamek wartości!

Lidl promocje 29 sierpnia 2020

Lidl przeżyje 29 sierpnia 2020 istny szturm ze strony klientów. Poprzedzające weekend promocje są hitowe. Nawet Jeronimo Martins z przecenami w swojej sieci Biedronka nie dorównało tym razem Niemcom. Co kupimy taniej?

Wszyscy lubią promocje. Im więcej pieniędzy może zostać w portfelu, tym chętniej Polacy wybierają dyskonty oferujące bardziej atrakcyjne przeceny. Ostatni okres to absolutna dominacja Jeronimo Martins. Inwestorzy zza naszej zachodniej granicy najwyraźniej pozazdrościli jednak Biedronce.

Hitowe promocje w sieci Lidl – w sobotę 29 sierpnia sklepy pękają w szwach

Niemiecka sieć poinformowała o swoich niebywałych promocjach „na ostatniej prostej”. Bez wątpienia większość z nich okaże się hitem. Tym bardziej, że najmocniej przeceniony został luksusowy produkt, na który większość Polaków niezbyt często może sobie pozwolić.

Owoce, warzywa, a nawet gotowe dania Lidl sprzeda o wiele taniej w tę sobotę. Chętnych na pewno nie zabraknie, choć jutro mamy niedzielę handlową. Wiadomo przecież, że weekend każdy chce spędzić z godziwie uzupełnionymi zapasami. Stąd nieprzypadkowe promocje.

Prawdziwy hit na ten weekend to polędwica wołowa na stek, która na co dzień w większości sklepów kosztuje prawie 100 złotych za kilogram. Dziś dostaniemy ją w Lidlu za zaledwie 49,90 zł! Dla miłośników wołowiny atrakcję stanowić będzie również ligawa wołowa. Za to chude, doskonałej jakości mięso zapłacimy 29,99 zł / kg. Co jeszcze czeka na nas na półkach Lidla w sobotę 29 sierpnia 2020?

Lidl szaleje także na dziale owoców. Liczne promocje objęły m.in. banany premium (aż -51 proc.!) oraz polskie ziemniaki (-70 proc.!). Za pierwszy z wymienionych produktów zapłacimy 2,29 zł, natomiast za drugi – 0,59 gr.

Rodzice znacznie zaoszczędzą również na mleku. ŁACIATE Mleko UHT Junior 3,8% zwykle kosztuje 3,29 zł za litrowy karton. W tym jednak tygodniu Lidl oferuje zakup trzech kartonów po 2,15 zł za sztukę. Jak widać, promocje robią wrażenie. Na pewno jeszcze większe zrobią, gdy oszczędność na tak mocno przecenionych produktach podsumujemy na „większym” paragonie.

Biedronka czuje oddech na plecach

Przez długi czas mówiło się, że promocje Biedronki są nie do przebicia. Z tego właśnie słynęła portugalska sieć – sięgających niewyobrażalnych wartości przecen. Niemcy jednak znów wykazują się ambicją i kuszą Polaków jeszcze ciekawszymi ofertami.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Jeronimo Martins odpowie. Najpewniej już w przyszłym tygodniu. Ekspansja dyskontowego hegemona postępuje bowiem coraz szybciej i wszystko wskazuje na to, że już wkrótce znajdą sposób na zaczynającą deptać po piętach konkurencję. Tym bardziej, że hasło „jak sobota, to tylko do Lidla” zaczyna zyskiwać coraz większą popularność.

źródło: otopress.pl, oficjalna strona Lidla