Marcelina Zawadzka wychodzi na prostą? Niespodziewany zwrot akcji 

Marcelina Zawadzka powraca

Od jakiegoś czasu Marcelina Zawadzka nie miała zbyt wielu powodów do zadowolenia. Popularna prezenterka stała się częścią afery podatkowej, w skutek czego odsunięto ją od prowadzenia „Pytania na śniadanie”. Wszystko wyglądało nieciekawie. Groźba wysokiej kary, a także utrata wielu kontraktów zawodowych musiały zaboleć byłą miss. Jednak okazuje się, że nastąpił zwrot akcji, którego nie każdy się spodziewał.

Marcelina Zawadzka uradowała fanów

Przypomnijmy, iż gospodyni „Pytania na śniadanie” jest uwikłana w proceder wyłudzania podatku VAT. Spośród zarzutów jakie postawiono dziennikarce, Marcelina Zawadzka przyznała się do fałszowania faktur oraz zaniżania kwoty podatku. Trzeba jednak dodać, że prezenterka twierdzi, iż nie robiła tego osobiście, gdyż wszelkie sprawy finansowe powierzyła profesjonalnej księgowej. 

W skutek zarzutów, Marcelina Zawadzka musiała pożegnać się z talent show „The Voice od Poland”. Poza tym, kobietę odsunięto również od prowadzenia „Pytania na śniadanie”. Pojawiły się głosy, że prezenterka nie wróci już na antenę TVP.

Całej sprawie smaczku dodawał fakt, iż ani Marcelina Zawadzka, ani przedstawiciele telewizji publicznej nie chcieli zabierać głosu w całej sprawie. Niedawno okazało się, że jednak TVP nie zrezygnowało ze współpracy z byłą miss. Co więcej, doszło do niespodziewanego zwrotu akcji.

Ku zdumieniu widzów, Marcelina Zawadzka została zaproszona do urodzinowego wydania „Pytania na śniadanie”. Mało tego, prezenterka zabrała nawet głos w programie. Oczywiście jej wypowiedzi nie dotyczyły aferty podatkowej. Kobieta mówiła  m.in. o tym, iż kocha „PnŚ” z powodu wspaniałej ekipy, która go tworzy, a także wspaniałych widzów. Gwiazda opowiedziała również o swoich zainteresowaniach.

Oczywiście widzowie nie kryli radości z tego, że Marcelina zawadzka wraca na antenę TVP. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Super że nareszcie wracasz do pnś! ❤❤

Marcel no w końcu, bez Ciebie pytanie na śniadanie nie ma sensu 👏🙌🙌

Bardzo się cieszę, że wracasz na antenę PNS👍

Źródło: Instagram, Plejada 

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x