Gogglebox. Sylwia Bomba przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Wygląda jak polska wersja Kim Kardashian?

Uczestniczka „Gogglebox” nie pierwszy raz zaskakuje internautów. Jednak tym razem zmiany jakie wprowadziła w swoim wyglądzie sprawiają, że widzowie przecierają oczy ze zdumienia. Podoba Wam się Sylwia Bomba w takiej wersji?

Sylwia Bomba jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie z niecierpliwością czekali na kolejną edycję kultowego programu telewizyjnego oraz przede wszystkim na zabawne i często prowokacyjne docinki uczestników. Życie kobiety obserwuje ponad pół miliona osób z całej Polski. Jednak dziś odwiedzając jej profil przeżyli ogromne zaskoczenie. Sylwia wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas.

Sylwia Bomba w walce o piękno

Kobieta od wielu lat walczyła o to by doprowadzić swoje ciało do momentu w którym będzie mogła swobodnie spojrzeć w lustro. Przez długi czas miała ogromne kompleksy i czuła wstyd rozbierając się publicznie. Dziś jest o wiele lepiej, jednak zawdzięcza to tylko i wyłącznie ciężkiej pracy.

Wydawałoby się, że Sylwia Bomba jest zadowolona ze swojego obecnego wyglądu. Jej zgrabne ciało i piękne długie włosy sprawiły, że cieszyła się ogromnym zainteresowaniem płci męskiej, a kobiety zazdrościły jej urody. Jednak uczestniczka „Gogglebox” widocznie poczuła, że to za mało. Sądząc po jej najnowszym zdjęciu Sylwia potrzebowała ogromnych zmian by znów poczuć się piękna.

Klaudia Kucharska pozuje w ponętnym stroju. Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie było

Niewiarygodna przemiana uczestniczki „Gogglebox”

Większości z nas zdawało się, że Sylwia zmieniła się przez ostatnie lata na tyle, że nie będziemy już podziwiać drastycznych zmian w jej wyglądzie. Okazało się, że jednak byliśmy w błędzie. Jak to mawiają „kobieta zmienną jest” – w przypadku Sylwii sprawdziło się to bezbłędnie. W mediach społecznościowych kobieta udostępniła nowe zdjęcie na którym wygląda zupełnie inaczej. Widząc ją na ulicy większość fanów mogłaby jej nie poznać. A to wszystko za sprawą wizyty u fryzjera.

Piękne, długie, falowane włosy uczestniczki „Gogglebox” odeszły w zapomnienie. Sylwia Bomba zdecydowała się na ogromną metamorfozę. Mimo, że sam fakt ścięcia włosów nie sprawia wrażenia jakoby jej wygląd miałby się jakoś bardzo zmienić, to prawda jest taka, że efekt jest spektakularny.

https://www.instagram.com/p/CEjEZ2bpEOd/

Sylwia Bomba zdecydowała się na bardzo krótką fryzurę. Od wizyty u fryzjera kobieta może pochwalić się gęstymi, ciemnymi włosami do ramion. Oprócz tego na zdjęciu, które opublikowała jej włosy są wyprostowane, co sprawia, że jej twarz wydaje się bardziej smukła.

Ponadto, jedna z najpopularniejszych uczestniczek „Gogglebox” zapozowała w obcisłej sukience z kwadratowym dekoltem, dzięki czemu jej piersi są pięknie wyeksponowane. Niektórzy uważają, że nowa fryzura na którą się zdecydowała bardzo ją postarza. Jednak pojawiły się również opinie zachwyconych fanów, którzy porównują Sylwię do Kim Kardashian. Widzicie podobieństwo?