Małgorzata Kożuchowska obchodzi 12 rocznicę ślubu – zobacz prywatne zdjęcia gwiazdy z dnia ślubu

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, którą kochają miliony Polaków. Od lat cieszy się ogromną popularnością, a sympatię fanów zyskuje dzięki swej kreatywności. Gwiazda nie raz zaskoczyła i udowodniła, swoim wielbicielom, że aktorstwo ma we krwi.

Kożuchowska zdradza sposób na udany związek

Małgorzata Kożuchowska (49 lat) 12 lat temu wyszła za mąż za Bartłomieja Wróbla. Do tej pory para tworzy udany i szczęśliwy związek małżeński. Fani aktorki są bardzo ciekawi jak Kożuchowska postrzega idealne małżeństwo. Proszą wręcz, by zdradziła im sposób na wzorowy związek.

Myślę, że każdy wie, że nie ma idealnych małżeństw. Nie mam na nie przepisu. Choć myślę, że najważniejsza jest dobrze podjęta decyzja, bo to jest fundament wszystkiego. Warto ze sobą o wszystkim rozmawiać, dzielić się tym, co jest w życiu każdego z nas, także w życiu zawodowym. Myślę, że nieocenioną rzeczą są wspólne plany i wspólne marzenia, i to, by chcieć je wspólnie realizować – zdradza aktorka w jednym z wywiadów dla „Super Expresu”.

Kożuchowska jest już 12 lat po ślubie

Aktorka znana głównie z serialu „M jak Miłość” czy „Rodzinka.pl” zamieściła ostatnio na Instagramie zdjęcia z dnia w którym stała się najszczęśliwszą osobą na świecie, z dnia swojego ślubu. Fotografie po raz pierwszy ujrzały światło dzienne, a fani wręcz oszaleli na ich punkcie. Pod postem posypały się życzenia dla Małgosi i jej męża. Internauci słusznie zauważyli, że czas dla Kożuchowskiej zatrzymał się w miejscu. 

Pamiętam ten dzień ze zdjęć z mediów i po dzień dzisiejszy ta suknia jest po prostu przepiękna 😍 Jak to szybko leci! Szok!

Nic się Pani nie zmieniła.

Gratuluję. Miała Pani taką piękną suknię.

Wszystkiego dobrego dla Was! ❤️ – piszą internauci na profilu aktorki

Małgorzata Kożuchowska opublikowała urocze zdjęcia, na których widzimy ją wraz z mężem. Możemy podziwiać nie tylko urodę aktorki, ale również wspaniałe kreacje z dnia ich ślubu. Zdjęcia celebrytki polubiło już grubo ponad 60 tyś fanów. Życzymy im wszystkiego dobrego i oby ich cudowny związek trwał długie, długie lata.

https://www.instagram.com/p/CEhGFY9MrqT/