Urocze zdjęcie Henryka stało się obiektem drwin wśród internautów. Małgorzata Rozenek ma już tego dość

Małgorzata Rozenek

Kobieta od dłuższego czasu starała się o dziecko. Bardzo zależało jej na tym by jej rodzina powiększyła się o kolejnego członka. Dziś, gdy Henryk jest już na świecie Małgosia stara się jak może by odpowiednio zadbać o dziecko. Jednak niektórzy bardzo krytycznie wyrażają się o jej podejściu do maluszka. Czy Małgorzata Rozenek faktycznie zachowuje się nieodpowiednio?

Rodzina Majdanów od dłuższego czasu jest bacznie obserwowana przez media i fanów. Nic dziwnego, ponieważ Małgorzata Rozenek bardzo często publikuje swoje prywatne zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki temu zainteresowani mogą dokładnie dowiedzieć się co dzieje się u całej rodziny. Jednak ostatnie zdjęcie Henryka sprawiło, że pod wpisem pojawiły się bardzo ostre komentarze, które jednoznacznie wskazywały na ogromną niechęć do Małgosi. Czy kobieta zareaguje w obronie dziecka?

Prowadząca „Projekt Lady” w ogniu krytyki

Małgorzata Rozenek nigdy nie miała problemu z tym by pokazać w sieci twarze swoich dzieci. Tak też się stało w przypadku małego Henia, którego urodę podziwia dziś tysiące Polaków. Jednak okazuje się, że nie wszystkim podobają się zdjęcia dziecka. Wiele osób zwraca uwagę na jedną rzecz, która szczególnie przeszkadza im na fotografiach.

Jakiś czas temu bardzo głośno zrobiło się na temat wypowiedzi Ilony Łepkowskiej, która skrytykowała świeżo upieczoną mamę. Powodem przykrych słów było promowanie produktów przy pomocy swojego małego dziecka. Każdy z nas mógł zauważyć metki ubrań, oznaczoną markę wózka czy bujaka. Dzięki temu Małgorzata Rozenek otrzymywała pieniądze za reklamę. Według Łepkowskiej Małgosia zrobiła z syna „słup reklamowy”. Reakcja prowadzącej „Projekt Lady” była natychmiastowa.

„Hotel Paradise”. Uczestniczka bez zastanowienia zrzuciła swoje bikini. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie Henia. Przesadziła?

Od momentu spięcia kobiet wydawało się, że atmosfera się nieco uspokoiła, jednak nie na długo. Niektórzy internauci nadal zwracają na to uwagę i nie mogą patrzeć na malutkiego Henia opatrzonego logiem znanych marek. W ostatnich dniach na profilu Małgosi znów się zagotowało. Tym razem w kłótnie weszło kilka osób obserwujących kanał kobiety.

Małgorzata Rozenek opublikowała urocze zdjęcie malutkiego Henryka przykrytego niebieskim kocykiem z logo. Fotografia została również podpisana: „Henryk pozdrawia ze spacerku! Miłej niedzieli”. Niektóre osoby widząc oznaczenie na kocyku „nie mogły przejść obojętnie”. Pod zdjęciem pojawił się zgryźliwy komentarz: „„Pozdrawia” i przy okazji robi reklamę kocyka”.  Kolejne kobiety szturmem ruszyły by obrazić prezenterkę oraz jej podejście do dziecka. Według części z nich Małgosia „żyje z zarabiania na dziecku”, a pieniądze, które zostają zarobione może przeznaczać na „nowe torebki”.

Jednak Małgorzata Rozenek zyskała również wiele fanek, które bronią jej podejścia. Niektóre osoby wprost piszą, że jest to tylko i wyłącznie jej indywidualna sprawa. Ponadto, pisanie, że kobieta zarabia na swoje torebki jest bardzo nieadekwatne, ponieważ Małgosia już kilka tygodni po porodzie powróciła do pracy. Poza tym, wiele osób stara się patrzeć realnie na tą sytuację – większość osób mogąc otrzymać kilka tysięcy za zrobienie zdjęcia z danym produktem nie zastanawiałoby się długo.

Czekamy na Wasze opinie – jak Wy zachowalibyście się na miejscu Małgosi? Reklamowanie produktów przez celebrytów i ich dzieci jest w porządku czy zaszło już to zbyt daleko?

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x