Gwiazda Gogglebox nagle zdjęła perukę. Oczom widzów ukazał się niewiarygodny widok, trudno uwierzyć, że udało jej się to ukryć

Sylwia Bomba, Gogglebox

Sylwia Bomba jest jedną z uczestniczek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, która cieszy się wyjątkowo dużą sławą. Widzowie chętnie oglądają ją zarówno w telewizji jak i śledzą jej życie prywatne w mediach społecznościowych. Tym bardziej wielu nie mogło uwierzyć w to, że Sylwia tak dobrze ukrywała prawdę. Dziś jednak zdecydowała się rozwiać wątpliwości.

Uczestniczka programu „Gogglebox” bardzo długo zmagała się ze swoim wyglądem. W dzieciństwie oraz w młodości miała spore kompleksy, które spowodowały, że nie była pewna siebie. Dziś na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest zadowolona ze swojego ciała i obecnego życia. Jednak wczoraj okazało się, że Sylwia Bomba zdecydowała się wprowadzić zmiany w swoim wyglądzie. Wiele osób nie mogło uwierzyć, że tak wygląda teraz ich ulubiona uczestniczka programu.

Sylwia Bomba weźmie udział w kolejnej edycji programu?

Internauci bardzo długo czekali na powrót ukochanego programu rozrywkowego. Wbrew pozorom „Gogglebox” cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród telewidzów. Mimo iż zamysł programu nie jest bardzo wymagający uczestnicy sprawiają, że naprawdę jest na co popatrzeć. Co jakiś czas możemy ujrzeć nowe osoby komentujące zmagania aktorów w serialach czy uczestników innych programów. Jednak to stałe osoby sprawiają, że przed telewizorami zasiada przy każdym odcinku tysiące osób.

Jedną z uczestniczek jest Sylwia Bomba, która swoim specyficznym poczuciem humoru, wyrazistą osobowością i żartobliwymi docinkami sprawiła, że nie tylko program stał się popularny, ale również ona sama. Dziś jej Instagram obserwuje ponad 600 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Fani, którzy od dłuższego czasu obserwują kobietę z pewnością wiedzą jak wielkie zmagania przebyła w związku ze swoim wyglądem.

Anna Przybylska przed śmiercią wyjawiła sekret. To chciały wiedzieć miliony...

Gwiazda „Gogglebox” wyznaje prawdę

Wczoraj na profilu Sylwii pojawiło się zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Internauci nie mogli uwierzyć, że kobieta zdecydowała się na tak radykalny krok. Jej piękne, długie i falowane włosy odeszły w zapomnienie na rzecz prostych i krótkich. Opinie były bardzo podzielone: niektórzy uważali, że nowa fryzura bardzo ją postarza, inni porównywali kobietę do Kim Kardashian.

Jednak okazuje się, że Sylwia Bomba nabrała wszystkich. Kilka godzin później na Instastory gwiazdy programu „Gogglebox” pojawiło się nagranie, które wyjaśniło całą sytuację. Okazuje się, że Sylwia chciała tylko sprawdzić jak będzie wyglądała w krótkich włosach, jednak bardzo obawiała się ścinania swoich własnych. Właśnie dlatego zdecydowała, że najlepszym rozwiązaniem będzie ubranie peruki.

Na wizji pokazała jak ściąga z głowy krótkie włosy i obraca się pokazując swoje własne, dokładnie związane. Jak przyznaje Sylwia Bomba tak krótka fryzura nie jest dla niej odpowiednia. Przy noszeniu peruki czuła się dziwnie i nieswojo. Jednak właśnie dzięki temu wie, że w najbliższym czasie nie zdecyduje się na ścięcie własnych włosów.

Wy też daliście się nabrać?

Sylwia Bomba, Gogglebox
źródło: Instagram