Lidl wprowadził do oferty niewiarygodny produkt za śmieszne pieniądze. Alternatywa dla maseczek, każdy chce to mieć

Lidl

Lidl jest jednym z dyskontów, który jako pierwszy wprowadza do swojej oferty nowości. Od wczoraj ogromnym zainteresowaniem sieci cieszy się jeden produkt, po który klienci specjalnie stoją w długich kolejkach. Jednak naprawdę warto.

Już wczoraj Lidl przedstawił swoją nową gazetkę promocyjną. Sieć wprowadziła nowe ceny produktów spożywczych, a także zupełnie nowe ubrania i sprzęty. Na pierwszy rzut oka widać, że sieć przygotowuje się do pory jesiennej. Jednak tegoroczna jesień będzie zupełnie inna niż dotychczas. Właśnie dlatego sieć postanowiła wprowadzić produkt, który idealnie nada się jako alternatywa do maseczek ochronnych. Produkt ten świetnie sprawdzi się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Maseczki ochronne – czy można je zastąpić?

Dzieci już od jutra czeka powrót do szkolnych ławek. Rząd zalecił dyrektorom wprowadzenie dodatkowych restrykcji, a uczniom przestrzegania zasad higieny. Jednak prawda jest taka, że ciężko będzie zapanować nad taką ilością uczniów, a obostrzenia będą trudne do wyegzekwowania. Większość szkół wprowadziła nakaz zasłaniania ust i nosa na przerwach, jednak maseczki ochronne w przypadku dzieci często nie spełniają swojej roli. Właśnie dlatego sieć Lidl zdecydowała się wprowadzić do sprzedaży produkt, który może skutecznie pomóc uczniom w dostosowaniu się do obostrzeń.

Jednorazowe maseczki ochronne powinny być wyrzucane po każdym użyciu, natomiast te wielorazowe za każdym razem powinny być prane. Jednak w rzeczywistości uczniowie prawdopodobnie będą na każdej przerwie używać tej samej maseczki, która niekiedy może spaść czy zostać podeptana. Dlatego nowa oferta sklepów Lidl jest naprawdę warta uwagi.

Mega-ściema w Biedronce? Polacy nawet nie wiedzieli, jak są oszukiwani

Konkurencyjna oferta w sieci Lidl – produkt idealny dla każdego

Powoli musimy żegnać się z pięknymi, słonecznymi dniami lata i powitać kolorową jesień. W związku z tym, że dni staną się znacznie chłodniejsze warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Sieć ma w swojej ofercie różne rodzaje kurtek, spodni i czapek na tę okazję, jednak szczególną uwagę klientów zwrócił jeden produkt.

Jest to bandana na szyję, która dzięki specjalnie przyszytym sznurkom może pełnić funkcję maseczki. Bandanka, którą oferuje Lidl nie tylko osłoni naszą szyję podczas chłodniejszych dni, ale również zakryje usta i nos gdy będziemy wchodzić do pomieszczenia. Delikatny, kolorowy materiał sprawi, że nawet dziecko ubierze ją bez problemu.

Dla wielu być może nie będzie to idealne rozwiązanie ze względu na brak kieszonki na filtr, tak jak w przypadku niektórych maseczek. Jednak prawda jest taka, że większość dzieci i tak nie dba odpowiednio o swoją ochronę. W przypadku bandanki mamy pewność, że będzie ona czysta i zadbana, bowiem dziecko nie musi wcale jej ściągać z szyi. Jeśli jednak zdecyduje się ją zdjąć może bezpiecznie schować do opakowania, a następnie do plecaka.

Lidl, bandanki
źródło: Lidl

Bandanka została stworzona zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Każdy model występuje w dwóch wersjach: z gumkami na uszy lub bez. Oprócz ogromnego wyboru kolorystycznego możemy również wybrać długość bandanki. Lidl bowiem ma w swojej ofercie zarówno krótkie, które zakryją nam albo szyję albo twarz jak i dłuższe, które idealnie sprawdzą się na jesienne dni zakrywając jedno i drugie. Krótsze bandanki dostaniemy już za 14,99, natomiast te dłuższe kosztują 17,99.