Tej parze z programu „Love Island” widzowie nie dają żadnych szans. Ich wybór jest zaskoczeniem

Love Island
Love Island

Za nami pierwszy odcinek długo wyczekiwanego drugiego sezonu programu „Love Island”. Widzowie w końcu mogli poznać nowe pary reality show. Niektórzy z nich od razu przypadli im do gustu, innym z kolei nie udało się wzbudzić sympatii osób oglądających program. Wiemy, która para została najlepiej odebrana, a której widzowie nie dają żadnych szans na miłość. Ich wybór może wielu zaskoczyć. 

Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

[ngg src=”galleries” ids=”338″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

„Love Island” to program, który bardzo spodobał się widzom stacji Polsat. W związku z tym, szybko doczekał się kontynuacji. Po tak ogromnym odzewie związanym z pierwszym sezonem, producenci od razu zaczęli planować drugi. Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć jego premierę i poznać nowych uczestników. 

Początkowo poznaliśmy 5 pięknych kobiet, które okazały się jednak bardzo nieśmiałe, ponieważ tylko jedna z nich postanowiła wystąpić do przodu, kiedy spodobał jej się mężczyzna wchodzący do programu. Wielu widzów jednogłośnie stwierdza, że tegoroczne pary zupełnie do siebie nie pasują. Tylko jednej z nich widzowie dają jakiekolwiek szanse na zbudowanie prawdziwej relacji.

Której parze z programu „Love Island” widzowie nie dają szans? 

Już podczas parowania widać było, jak niektórzy kręcą nosem, ponieważ nie są przekonani co do potencjalnego kandydata. W związku z tym ich późniejsze rozmowy nie zawsze przebiegały w przyjaznej atmosferze. Na tej podstawie widzowie od razu byli w stanie wyłonić pary, które według nich, nadają na podobnych falach i te, które zupełnie do siebie nie pasują.

Po zakończeniu odcinka oglądający mieli możliwość oddania swojego głosu w aplikacji na parę, która najbardziej im się spodobała. Widzowie programu „Love Island” bardzo poważnie podeszli do swojego zadania i dość krytycznie ocenili szanse na miłość uczestników reality show. Tylko jedna z par przypadła im do gustu. Wiadomo jednak, że to dopiero początek i jeszcze wszystko może ulec zmianie. 

Pod koniec odcinka dowiedzieliśmy się, że do programu dołączą jeszcze dwie kobiety, które rzekomo mają sporo namieszać. Uczestnicy „Love Island” nie kryli swojego zdziwienia, a widzowie tym bardziej czekają na emisję drugiego odcinka. Wiemy, jak głosowali oglądający. Zgadzacie się z nimi?