Marcelina Zawadzka ma problemy ze zdrowiem? Czujny internauta zauważył na jej skórze coś, co może zwiastować kłopoty

Marcelina Zawadzka

Najnowsze zdjęcie kobiety wzbudziło wiele emocji wśród internautów. Jednak tylko jedna osoba zauważyła coś, co wywołuje ciarki na ciele. Sytuacja może być naprawdę poważna – Marcelina Zawadzka powinna się zbadać.

Marcelina Zawadzka jest kobietą od której ciężko oderwać wzrok. Nic dziwnego, ponieważ modelka jest naprawdę piękna i bardzo dba o swoje ciało. Okazuje się, że fascynacja kobietą ma również wiele innych pozytywnych aspektów. Jeden z internautów przyglądając się jej nagraniu zauważył na jej ciele coś, co może już niedługo bardzo negatywnie wpłynąć na jej zdrowie. Jego zdaniem kobieta powinna jak najszybciej udać się do specjalisty.

Marcelina Zawadzka nie zauważyła nietypowych zmian?

Kariera kobiety rozpoczęła się już dość dawno temu, jednak tempa nabrała dopiero gdy dołączyła do programu „Pytanie na śniadanie” w 2015 roku. Od tego czasu jej rozpoznawalność szybko wzrosła, a fani zauroczeni jej urodą oraz wyjątkową osobowością zaczęli również obserwować jej życie prywatne. Dzięki temu dziś na Instagramie obserwuje ją ponad 500 tysięcy osób. Internauci bardzo chętnie komentują jej zdjęcia oraz nagrania zachwalając jej wygląd.

Jako prezenterka telewizyjna Marcelina Zawadzka musi szczególnie dbać o swój wygląd. Dlatego właśnie kobieta przykłada ogromną wagę zarówno do swojej sylwetki jak i twarzy. Ponadto, w 2017 roku otrzymała nagrodę w kategorii Fashion Magazine za „najlepiej ubraną kobietę mediów”. Trzeba przyznać, że nadal jej garderoba pęka w szwach, a Marcelina na każdym zdjęciu prezentuje się bosko. Tym bardziej jeden z internautów zauważając niepokojące oznaki na jej ciele zdecydował się zwrócić na to uwagę.

Internauta zwraca uwagę na problem, który często jest bagatelizowany

Dziś w mediach społecznościowych kobiety pojawiło się kilka zdjęć i krótkie nagranie. Na filmiku Marcelina Zawadzka przechadza się jednocześnie prezentując swój piękny strój i długie nogi. W pewnym momencie kobieta odwraca się tyłem i możemy dokładnie przyjrzeć się jej ciału. To właśnie na nim internauta zauważył niepokojące oznaki mogące zwiastować problemy zdrowotne.

Tuż pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy osób, które chętnie zachwalają wyjątkową stylizację kobiety. Marcelina Zawadzka prezentuje się naprawdę fenomenalnie, a urocza sukienka w groszki sprawia, że wygląda wręcz uroczo. Jednak wśród komentarzy zachwalających jej wygląd pojawił się również jeden na który Marcelina powinna zwrócić szczególną uwagę:

„Mam wrażenie, że widzę u Marceliny początku żylaków w tylnych, górnych partiach nóg”.

Problem z żylakami to nie przelewki. I nie chodzi tu tylko o estetykę, ale przede wszystkim o zdrowie. Większości z nas ta dolegliwość kojarzy się z brzydkimi nogami na których widoczne są żyły. Prawda jest taka, że żylaki z pewnością nie dodają urody i mogą być bardzo uciążliwe dla osób pracujących w telewizji. Jednak najważniejsze jest to, aby w odpowiednim czasie udać się do lekarza. Bowiem, jeśli Marcelina Zawadzka nie zadba o swoje nogi zawczasu może się to skończyć nawet zapaleniem żył powierzchniowych.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x