Najzabawniejsze memy na pierwszy dzień szkoły. Padniecie ze śmiechu

Pierwszy dzień szkoły
Pierwszy dzień szkoły

Pierwszy dzień szkoły uczniom zawsze kojarzy się z niezbyt przyjemnym powrotem do rzeczywistości po wakacjach. Tym razem jednak jest nieco inaczej. Uczniowie przez dłuższą część roku mieli nauczanie zdalne, w związku z czym, dziś do szkoły poszli pierwszy raz od połowy marca. Internauci jak zwykle pozostają w formie, sprawdźcie sami, jaką porcję memów przygotowali z okazji pierwszego września. Można popłakać się ze śmiechu. 

Żeby zobaczyć kolejny śmieszny obrazek, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

[ngg src=”galleries” ids=”340″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

Dziś pierwszy dzień szkoły po tak długiej przerwie. Uczniowie w połowie marca byli zmuszeni przejść na nauczanie zdalne, przez co dopiero dziś pierwszy raz ponownie stanęli w szkolnych murach. 

Powrót do placówek wzbudzał wiele kontrowersji wśród rodziców i nie tylko. Wielu uważa, że ze względu na panującą pandemię, dzieci nie powinny wracać do nauczania stacjonarnego. Nie mniej jednak duża ilość osób cieszy się, że ich pociechy w końcu będą miały regularny kontakt z rówieśnikami. 

Pierwszy dzień szkoły. Te memy rozbawią Was do łez

Dzieci dzielą się na te, które wracają do szkoły z uśmiechem na twarzy i na te, które z wielkim bólem opuszczają rano swoje przytulne pokoiki. Wiele memów dotyczy obecnej sytuacji i wszystkich obostrzeń związanych z pandemią. Wszyscy zastanawiają się, czy dzieciom rzeczywiście uda się przestrzegać wszystkich obostrzeń i zachowywać odpowiedni ostęp pomiędzy sobą.

Nie mniej jednak internauci postanowili wykorzystać to jako idealny temat do żartów. Nie tylko sytuację związaną z obostrzeniami, ale ogólnie cały powrót do szkoły. Wiadomo, że najbardziej bawi to tych, którzy do szkoły już chodzić nie muszą. W ich głowach jednak pozostały wspomnienia związane z nienawiścią, jaką wywoływał w nich pierwszy dzień szkoły. 

Nikomu nie chciało się ponownie wracać do szkolnej ławki, kiedy zabawa jeszcze trwała w najlepsze, a słońce za oknami zachęcało do zabawy na świeżym powietrzu. W tym roku jednak wszystko jest zupełnie inne. Pierwszego września zaskoczyła nas jesienna pogoda, a dodatkowo jeszcze wciąż walczymy z pandemią. Sprawdźcie sami, co może poprawić Wam humor w ten ciężki dzień.