Strona główna OTOPRESS Galerie Ryanair oszalał? Jest dobra i zła wiadomość dla osób planujących podróż

Ryanair oszalał? Jest dobra i zła wiadomość dla osób planujących podróż

Ryanair ostatnio ogłosił coś, co ucieszyło wiele osób planujących podróż. Niestety kilka dni później obwieszczono kolejną wiadomość, tym razem już nie tak pozytywną. Zatem osoby, które od jakiegoś czasu planowały swój wyjazd bądź dopiero zaczynają o nim myśleć, muszą wiedzieć na co się przygotować. Jedni będą skakać z radości, inni załamią ręce. 

Żeby zobaczyć kolejny potencjalny cel podróży, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

- REKLAMA -

Gdzie polecisz za 19 złotych?

Obraz 1 z 10

Belgia

 

- REKLAMA -

Ryanair cieszy się ogromną popularnością. Wielu pasażerów planując podróż, wybiera właśnie te linie lotnicze, ponieważ są największą firmą w europie i jedną z największych na całym świecie, która oferuje niskobudżetowe przewozy. 

Stąd też bardzo często mamy do czynienia z niesamowicie niskimi cenami, które są bardzo konkurencyjne w porównaniu do pozostałych przewoźników. Ostatnio Ryanair ogłosił ogromne promocje, dzięki czemu do niektórych państw w Europie można polecieć za 19 złotych! To idealna opcja, żeby tanim kosztem wyskoczyć gdzieś na weekend. Wielu pasażerów już cieszy się na myśl o nadchodzącej podróży. W naszej galerii sprawdzicie, do jakich państw między innymi można się dostać za niecałe 20 złotych. Ostatnio pojawiła się jednak jeszcze jedna ważna informacja dla klientów, która już nie jest tak pozytywna, jak ta pierwsza. 

Ryanair zaskakuje swoich pasażerów. Są dobre i złe wieści

Media obiegła informacja, że od 2 września, czyli dzisiaj, zawieszono wiele regularnych połączeń. Nie tylko Ryanair musiał w ten sposób rozczarować swoich klientów, ale również Wizz Air i PLL LOT. Zakaz ten wstępnie ma obowiązywać do 15 września. W związku z czym nie polecimy do blisko 40. krajów. 

Na liście państw, do których nie można polecieć, znalazła się między innymi Hiszpania, Malta, Mołdawia, Czarnogóra, czy Stany Zjednoczone. 

„W związku z decyzją polskiego rządu o wprowadzeniu zakazu lotów do/z Hiszpanii od 2 do 15 września, byliśmy zmuszeni do odwołania szeregu lotów. Klienci, których dotyczy problem, zostali powiadomieni e-mailem / sms-em i poinformowani o dostępnych opcjach. Przepraszamy za te odwołania związane z COVID-19, na które linie lotnicze nie mają wpływ” – tłumaczy dyrektor marketingu linii Ryanair.

Nie mniej jednak do wielu krajów, wciąż można polecieć. Listę 10. przykładowych, do których można się udać za 19 złotych, znajdziecie w naszej galerii

Wróblewska Andżelika
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: [email protected]
Śledź wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE WIADOMOŚCI:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x