„Wymarzona miłość”. Gwiazdy serialu znowu razem

Wymarzona Miłość gwiazdy znów razem

Bez wątpienia serial „Wymarzona miłość” zdobył serca widzów w wielu krajach na świecie. Wydaje się, że to nie tylko zasługa znakomitej fabuły, ale także odpowiedniego doboru obsady aktorskiej. Niestety, produkcja dobiegła końca, a związek głównych aktorów telenoweli rozpadł się. Jednak mamy dla Was znakomite wieści. 

Na to czekali wielbiciele serialu „Wymarzona miłość”

Historią miłości pięknej i utalentowanej Sanem oraz przystojnego i uczciwego Cana pasjonował się niemalże cały kraj. „Wymarzona miłość” może pochwalić się rzeszą fanów nie tylko w Turcji, ale i w kilku krajach Europy, Azji, a nawet Ameryki Południowej.

Wielbiciele bardzo ubolewali nad tym, że produkcja serialu zakończyła się na 1. sezonie. Wśród wielu powodów wymieniano chociażby niezwykle dobrze dobraną ekipę pracującą przy telenoweli. Nie tylko urodziwi, ale i utalentowani aktorzy stworzyli wyraziste kreacje, które wiele osób wspomina do tej pory.

Na szczęście mamy znakomitą wiadomość dla widzów hitu „Wymarzona miłość”. Okazuje się, że gwiazdy serialu znów spotkały się na planie. To zapowiada kolejną hitową produkcję.

Dokładnie chodzi o „Bay Yanlis”, który jest w tej chwili wyświetlany w Turcji. Nowa produkcja, podobnie jak „Wymarzona miłość”, to komedia romantyczna. Już teraz mówi się o niej jako o najgorętszej premierze tego roku. Opowiada historię Ezgi, która nie ma szczęścia do mężczyzn. Pomóc postanawia jej właściciel baru i playboy w jednej osobie, czyli Ozgur. 

W roli wspomnianego Ozgura występuje Can Yaman, czyli Can Divit z serii „Wymarzona miłość”. Poza tureckim przystojniakiem na planie „Bay Yanlis” pracują również inne gwiazdy „Wymarzonej miłości”. Pewnie jesteście ciekawi kto taki ponownie zagrał z Yamanem?

Spójrzcie do naszej galerii, a przekonacie się o których aktorów chodzi.

[ngg src=”galleries” ids=”346″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Przypuszczalnie fanów serialu „Wymarzona miłość” ucieszy wiadomosć o kolejnym wspólnym projekcie częsci jego obasdy. Uważacie, że aktorzy stworzą coś równie dobrego jak w przypadku historii o Sanem i Canie? My jesteśmy pewni, że tak. 

Źródło: Instagram