Na tego uczestnika programu „Hotel Paradise” wylała się fala hejtu. Widzowie nie chcą go oglądać

Hotel Paradise
Hotel Paradise

Druga edycja programu „Hotel Paradise” już od samego początku wzbudza wiele kontrowersji wśród widzów. Wielu z nich twierdzi, że ten sezon będzie dużo ciekawszy niż poprzedni, choćby dlatego, że uczestnicy już od samego początku budzą wiele emocji. Jeden z nich jednak szczególnie nie przypadł do gustu oglądających. To właśnie na niego wylała się największa fala hejtu. Widzowie twierdzą, że psuje cały program i nie chcą go oglądać. 

Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

[ngg src=”galleries” ids=”347″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

Poprzednia edycja programu „Hotel Paradise” cieszyła się dużą popularnością wśród widzów. Stąd też przed uczestnikami tego sezonu stoi duże wyzwanie, by unieść postawioną im poprzeczkę. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie, widzowie na bieżąco komentują reality show. Nie przebierają w słowach. 

Spośród całej dziewiątki uczestników, fani programu najmniej polubili Łukasza. 24-latek nie wzbudził ich sympatii, co widać od razu po komentarzach na profilu. Nie spodobało im się to, jak mężczyzna zachowuje się wobec kobiet i jaki ma styl bycia. Uważają go za programowego Klauna. 

Tego uczestnika programu „Hotel Paradise” widzowie nie chcą oglądać

Łukasz Karpiński jest z Warszawy i ma 24 lata. Jest trenerem personalnym, dietetykiem oraz agentem nieruchomości. Nie da się nie zauważyć, że jest bardzo pewny siebie. Często nie zastanawia się nad tym, co chce powiedzieć. 

Już na samym początku wyznał, że należy do osób, które żyją chwilą i na ten moment absolutnie nie myśli o stabilizacji. Mimo młodego wieku sporo się już dorobił, dlatego może pozwolić sobie na życie na poziomie. Niejednokrotnie podkreślał, że bardzo lubi luksus. 

Widzowie programu „Hotel Paradise” od razu uznali go za osobę próżną i narcystyczną, dlatego też postanowili dać upust swoim emocjom na Instagramowym profilu reality show. To właśnie tam można przeczytać całe mnóstwo negatywnych komentarzy na jego temat. Internauci zdecydowanie nie przebierali w słowach. 

„Typ nie potrafi poprawnie złożyć dwóch zdań, drapie się po jajach, by chwilę potem złapać laskę za nogę i po chwili znów potarmosić oseska. Dramat…” – pisze jeden z Internautów.