Strona główna OTOPRESS Kultura i rozrywka Janusz Palikot na rodzinnych wakacjach w Grecji - zobacz prywatne zdjęcia byłego...

Janusz Palikot na rodzinnych wakacjach w Grecji – zobacz prywatne zdjęcia byłego polityka

Janusz Palikot wraz z cała rodziną wybrał się na wakacje. Były polityk, przebieg urlopu dość szczegółowo relacjonuje na swoim koncie na Instagramie. Trzeba przyznać, że widoki są nieziemskie!

Wiele osób zastanawia się czym obecnie zajmuje się były polityk, otóż Janusz Palikot aktualnie jest biznesmenem. Po odejściu z polityki rozwija swoje interesy, które głównie związane są z alkoholem. Tym razem wpadł na nowy pomysł. Palikot będzie bowiem produkował wódkę kraftową. Jego pomysł, wsparły już między innymi takie gwiazdy jak Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. 

Palikot wypoczywa u wybrzeży Grecji 

- REKLAMA -

Janusz Palikot od niedawna jest posiadaczem konta na Instagramie. To właśnie tam dzieli się ze fanami swoim życiem prywatnym. Obecnie rodzina Palikota wypoczywa w słonecznej Grecji, a dzięki zamieszczanym zdjęciom możemy podziwiać wraz z nimi piękne oblicze Grecji.

- REKLAMA -

Biznesmen na wakacje zabrał ze sobą oczywiście żonę Monikę Kubat i dwójkę uroczych pociech, syna Franciszka i córkę Zofię. Przypomnijmy, że Janusz ma także dwoje dorosłych dzieci: Aleksandra i Emila, z pierwszego małżeństwa z Marią Nowińską.

View this post on Instagram

Czerwony klif

A post shared by Janusz Palikot (@januszpalikot) on

Nie tylko widoki pięknej i słonecznej Grecji zapierają dech w piersiach. Fotografie, którymi Janusz chętnie dzieli się internautami przedstawiają wspaniałe miejsca. Zobaczyć na nich możemy miedzy innymi klif czerwony, biały czy niebieski. Także miejsca, w których rodzina Palikota spędza noce, są przepiękne – zobaczcie sami!

View this post on Instagram

Z Zosią!

A post shared by Janusz Palikot (@januszpalikot) on

Panie Januszu, życzymy udanego wypoczynku!

Zobacz koniecznie:

Śledź wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE WIADOMOŚCI:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x