Strona główna OTOPRESS Galerie Do sieci wyciekły zdjęcia z nowego filmu Patryka Vegi "Pętla". Dużo zdradzają,...

Do sieci wyciekły zdjęcia z nowego filmu Patryka Vegi „Pętla”. Dużo zdradzają, będzie petarda

Już 4 września w kinach po raz pierwszy zostanie wyświetlony najnowszy film w reżyserii Patryka Vegi „Pętla”. Jak przy każdej premierze, reżyser zapowiada, że będzie się działo. Co jakiś czas udostępniał nam fragmenty filmu, by zachęcić widzów do pójścia do kina. Teraz z kolei wyciekły zdjęcia z planu, które wiele zdradzają. To może być naprawdę mocne. 

Żeby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij przycisk „Następny” pod poniższą fotografią.

- REKLAMA -

Zdjęcia z planu filmu "Pętla"

 

- REKLAMA -

Patryk Vega już od dłuższego czasu zapowiada premierę jego najnowszego dzieła, czyli filmu „Pętla”. Tym razem fabuła jest oparta na prawdziwych faktach i nawiązuje do historii skorumpowanego policjanta CBŚP z Rzeszowa, Daniela Ś. i układów, jakie zawierał z właścicielami agencji towarzyskich na Podkarpaciu.

Reżyser zapowiada, że zdobył nagrania z ukrytych kamer zgromadzone właśnie w tej agencji. Miałyby one negatywnie wpłynąć na wizerunek wielu znanych osób, które korzystały z usług oferowanych przez agencję towarzyską. Prokuratura jednak stanowczo zaprzecza temu, że takowe miałyby istnieć. Mężczyzna poniekąd słynie z tego, że lubi zrobić duży szum wokół premier swoich filmów, jednak wielu ma nadzieję, że tym razem na wielkim ekranie zobaczymy prawdziwą petardę. 

Zdjęcia z planu filmu „Pętla”. Gwiazdorska obsada zapewni wysoką oglądalność? 

Patryk Vega ma swoich ulubionych aktorów, których chętnie angażuje do niemalże każdej swojej produkcji. W ostatnim czasie na przychylne oko reżysera i angaż w jego projektach może liczyć Antek Królikowski, który tym razem również zagra. Jest to swego rodzaju ostatnie odkrycie Vegi, ponieważ zobaczył w aktorze ogromny potencjał.

Oprócz niego w filmie „Pętla” zobaczymy także Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego czy najbardziej wyczekiwaną przez wszystkich królową życia, Dagmarę Kaźmierską. Wielu już nie może się doczekać jutra i pójścia do kina na premierę. 

Jakiś czas temu do sieci wyciekły zdjęcia, dzięki którym możemy zobaczyć, jak przebiegała praca na planie. Te kadry naprawdę wiele zdradzają. Możemy się spodziewać tego, że tym razem Patryk Vega również nas zaskoczy swoją produkcją.

Wróblewska Andżelika
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: [email protected]
Śledź wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE WIADOMOŚCI:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x