Tego nie wiedzieli nawet najwięksi fani programu „Królowe życia”. Co skrywała jedna z gwiazd?

Królowe życia
Królowe życia

Uczestnicy programu „Królowe życia” zawsze budzą wśród oglądających sporo kontrowersji. To właśnie między innymi dzięki temu, reality show emitowane przez stację TTV odniosło tak ogromny sukces. W związku z nowym sezonem i pojawieniem się nowych twarzy w programie, wśród widzów zawrzało. Zachodzą oni w głowę, kim są nowi uczestnicy. Okazuje się, że jedna z bohaterek ma dość bujne życie, przedstawiamy fakty na jej temat. 

Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

Kim jest Sylwia Peretti?

Obraz 1 z 7

Sylwia Peretti próbuje swoich sił jako modelka. Efektami sesji bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Sylwia Peretti to jedna z nowych uczestników programu „Królowe życia”. Nowy sezon zaskoczył nas mnóstwem nowych twarzy, wśród których znaleźli się Leon van Nispen wraz z mężem Damianem Antczak van Nispen, Anna Renusz, Patrycja Banaś z ukochanym mężem Gniewkiem i Justyna Wojciukiewicz, która od lat żyje w trójkącie z małżeństwem. No i oczywiście Peretti, na której się dziś skupimy. 

Mimo że każdy nowy uczestnik wzbudza ogromne zainteresowanie widzów, to jednak ich oczy najbardziej skupiły się właśnie na Sylwii. Jej osobowość zaciekawiła widzów popularnego reality show, dlatego dziś, chcąc zaspokoić ich potrzebę wieści na temat jej życia, przychodzimy z faktami na jej temat. 

Co skrywa nowa uczestniczka programu „Królowe życia”? 

Okazuje się, że kobieta może wnieść do programu mnóstwo energii, ale również doświadczenia. O ile będzie chciała się nim podzielić. Okazuje się, że już od lat próbuje sił w prowadzeniu własnych działalności gospodarczych. Dziś jednak skupia się już tylko na dwóch firmach. Jedną z nich prowadzi wraz ze swoim ukochanym.

Mało kto wie również o tym, że kobieta ma już dorosłego syna, który niewątpliwie jest oczkiem w jej głowie. Dodatkowo okazuje się, że mieliśmy okazję zobaczyć ją na naszych ekranach już w 2011 roku. Wzięła wtedy udział w jednym z najpopularniejszych programów emitowanych przez stację TVN. 

W galerii, którą przygotowaliśmy, dowiecie się, gdzie można było wcześniej ją zobaczyć, oraz czym zajmuje się na co dzień. O większości z tych faktów, mogliście wcześniej nie wiedzieć. 

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x