„Więzień Miłości” – zobacz co czeka Zehrę i Ömera w najbliższym 383 odcinku

Turecki serial „Więzień Miłości” od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością. Serial emitowany jest przez stację TVP 2 i zastąpił inny również turecki serial „Łzy Cennet”. Fani Zehry i Ömera mogą śledzić ich losy pięć razy w tygodniu.

Przypomnijmy, że serial „Więzień Miłości” na ekranach telewizorów w Polsce zadebiutował we wtorek, 19 lutego, to wieloodcinkowy serial, składający się z 399 odcinków. Już jutro 07.09.2020 roku będziemy mogli obejrzeć 383 część telenoweli. Niepocieszonych jest wiele osób, gdyż drugi sezon ich ulubionego serialu zmierza ku końcowi. 

Co działo się w poprzednich odcinkach „Więźnia Miłości”

W poprzednim tygodniu wiele działo się w życiu głównych bohaterów. Ömer (Erkan Meriç) dowiedział się, że to jego rodzona siostra Ayse (Yaprak Durmaz) zaaranżowała jego spotkanie z matką – Jülide. Jest wściekły na siostrę i wpada wręcz w furię. Ömer nie może wybaczyć kobiecie, że zostawiła ich gdy oboje byli jeszcze dziećmi. Przysięga na grobie ojca, że nie pozwoli by matka znów zraniła jego bliskich. Ayse zastanawia się czy nie wyjechać na kilka dni. 

Z kolei Cevrije (Neslihan Günaydın) – teściowa Ayse, zobaczyła przypadkiem, jak Aysel przytulała się do obcego mężczyzny. Kobieta nie ukrywa, że byłoby jej to na rękę, gdyż sama skrycie podkochuje się w Salimie. Brak jej tylko odwagi, by komukolwiek o tym powiedzieć.

Zehra dzielnie wspiera swojego męża

Zehra (Hazal Subasi) wspiera męża Ömera, który zakazuje wszystkim domownikom utrzymywania kontaktów z jego matką. Z kolei Jülide oznajmia Ayse, że nie będą mogły się już spotykać. W nadchodzącym odcinku „Więźnia miłości” Ayse postanawia przenieść się z rodziną do hotelu i nikt nie potrafi jej odwieść od podjętej decyzji. Salim pomaga Aysel, która próbuje odnaleźć wujka, Cevrije jest z tego powodu zazdrosna o Salima. Kerem (Ali Yagci) definitywnie zrywa przyjaźń z Idil, Canan (Günce Mütlu) bardzo podoba się zachowanie Kerema. 

Zobacz koniecznie: