Strona główna OTOPRESS Kultura i rozrywka Show biznes i gwiazdy Anna Lewandowska nie traci dobrego humoru i świętuje urodziny na wakacjach

Anna Lewandowska nie traci dobrego humoru i świętuje urodziny na wakacjach

Choć świętowanie 32. urodzin trenerki zbiegło się w czasie z nabierającą od kilku dni na sile aferą
z jej udziałem, Anna Lewandowska postanowiła spędzić ten czas na wakacjach z mężem i dwoma córeczkami.

Ostatnio głośno było o kryzysie wizerunkowym Anny Lewandowskiej po tym, jak najsłynniejsza polska trenerka pokazała się na swoich social mediach w przebraniu osoby otyłej. Jej zachowanie oczywiście nie przeszło niezauważone i szybko zostało skrytykowane. Najgłośniej przez aktywistkę Maję Staśko. W odpowiedzi na hejt, prawnicy Lewandowskiej wystosowali pozew do sądu, w którym domagają się odszkodowania. Ich zdaniem krytyka, którą na nią spadła sprawia, że Anna Lewandowska traci swój pozytywny, medialny wizerunek.

- REKLAMA -

Anna Lewandowska postanowiła jednak nie psuć sobie tym humoru i skupić się na świętowaniu swoich 32. urodzin, które spędziła na wakacjach z najbliższymi sobie osobami. Na rajskie wakacje młode małżeństwo wyjechało już kilka dni temu. Z tego też powodu Lewandowski nie zagrał w ostatnim meczu Polska-Holandia.

Robert Lewandowski jest dla Anny prawdziwym wsparciem, co często zauważyć można także na ich kontach na instagramie. Z okazji urodzin żony, zamieścił on specjalny, zadedykowany jej wpis, w którym złożył jej najlepsze życzenia.”Jesteś dobra, troskliwa
i niesamowita, jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją! Dziękuję ci za wsparcie, pomoc i wszystkie rady. Jestem niesamowicie dumny mogąc nazywać cię moją żoną”.
Wpis pojawił się pod jednym ze zdjęć w języku angielskim.

Anna Lewandowska dziękuje mężowi za wsparcie

- REKLAMA -

Trenerka oczywiście nie pozostała dłużna. Po niedzielnym treningu zamieściła na instagramie zdjęcie przedstawiające ją tulącą się do Roberta. Oczywiście również pod nim pojawił się odpowiedni podpis. „Moje wsparcie”- tak Lewandowska określiła swojego małżonka.

View this post on Instagram

🎈🎂 #32

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Natomiast dzisiaj, czyli w dniu urodzin, trenerka zamieściła fotografie, na której roześmiana nachyla się nad urodzinowym tortem. Trudno nie zauważyć, że jest naprawdę szczęśliwa
i nie mogła wymarzyć sobie lepszych urodzin.

Czego można życzyć Annie Lewandowskiej? Wygląda na to, że ma już wszystko, co niezbędne do pełni szczęścia. Zdrowie, karierę i kochającą się rodzinę.

 

Monika Szczepańska
Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
Śledź wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE WIADOMOŚCI:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x