Niepokojące donosy na temat zdrowia królowej życia. Dagmara Kaźmierska jest przygotowana na najgorsze

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek popularnego programu „Królowe życia”. Widzowie chętnie interesują się tym, co u niej słychać w życiu prywatnym i niestety, jak się okazuje, nie jest zbyt dobrze. Jakiś czas temu media obiegły niepokojące donosy na temat zdrowia celebrytki. Wyznała, że bierze pod uwagę nawet najczarniejszy scenariusz. 

Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

Dagmara Kaźmierska ma problemy zdrowotne

Obraz 1 z 6

Nie da się ukryć, że wypadek bardzo mocno odbił się na zdrowiu królowej życia.

Dagmara Kaźmierska swoją popularność zawdzięcza programowi emitowanemu przez stację TTV „Królowe życia”. Widzowie programu pokochali jej poczucie humoru, charyzmę i dystans do siebie. Z uwagi na to, chętnie przyglądają się również temu, co dzieje się u niej prywatnie. 

Gwiazda jest szczera ze swoimi obserwatorami i chętnie dzieli się tym, co u niej słychać. Ostatnio odniosła się do wielu pytań na temat jej zdrowia. Fani nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli. Najwierniejsi widzowie programu martwią się o swoją ulubioną bohaterkę, dlatego donosy na temat jej samopoczucia naprawdę ich zaniepokoiły.

Dagmara Kaźmierska nie czuje się najlepiej, gwiazda spodziewa się najgorszego

W ubiegłym roku, w maju, media obiegła tragiczna informacja na temat wypadku, jakiemu uległa Dagmara Kaźmierska. Sprawa wyglądała naprawdę poważnie, kobieta swój pobyt w szpitalu relacjonowała na Instagramie, gdzie widzowie z przejęciem wyczekiwali każdego nowego postu, by dowiedzieć się, jak się czuje. 

Niestety w wyniku wypadku gwiazda miała dwie nogi w gipsie. Oglądając program „Królowe życia” mieliśmy okazję widzieć, jak przebiega jej powrót do sprawności fizycznej. Wiemy, że do najłatwiejszych on niestety nie należał. Dagmara Kaźmierska musiała przyzwyczaić się do nowej sytuacji, czyli między innymi do tego, że musi poruszać się na wózku inwalidzkim. 

Dziś wskutek licznych rehabilitacji, jest już nieco lepiej, jednak do sprawności sprzed wypadku, wiele jeszcze brakuje. Gwiazda wyznała ostatnio, że konsekwencje tego nieszczęśliwego zdarzenia wciąż się za nią ciągną i prawdopodobnie tak będzie już do końca życia. Gwiazda przygotowuje się na najgorsze. W naszej galerii dowiecie się więcej na temat jej zdrowia oraz co sprawia jej największą trudność.  

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x