Maja Rutkowski staje w obronie męża. Kobieta przerywa milczenie, ma już dość

Maja Rutkowski Krzysztof Rutkowski
Maja Rutkowski Krzysztof Rutkowski

Maja Rutkowski już od 7 lat jest ze swoim mężem. Krzysztof Rutkowski skradł serce przepięknej kobiety i jest niesamowicie szczęśliwy u jej boku. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że zakochani wspierają się na każdym kroku, a kiedy sytuacja tego wymaga, zawsze stają w swojej obronie. Ostatnio Maja postanowiła zabrać głos w sprawie, która zdecydowanie razi ją w oczy. Kobieta ma już dość. 

Żeby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij przycisk „Następny” pod poniższą fotografią.

[ngg src=”galleries” ids=”365″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

Maja Rutkowski podobnie jak jej małżonek również jest detektywem. Jej panieńskie nazwisko to Plich. Kiedy w 2019 roku wychodziła za mąż, zdecydowała, że może zmienić nazwisko, jednak chciałaby, by zostało w nieodmienionej formie, czyli „Rutkowski”. Według niej w taki sposób będzie brzmiało bardziej światowo

Ich zaręczyny obiły się szerokim echem w mediach, ponieważ wszystko działo się na antenie Polsatu w programie „Skandaliści”. Nagrania z tego dnia do dziś podbijają sieć i zdobywają ogromne ilości wyświetleń. Ich ślub, który odbył się dwa lata później, również wzbudził niemałe zainteresowanie, choćby dlatego, że miał kosztować aż milion złotych. 

Maja Rutkowski jak lwica broni swojego męża. Krzysztof Rutkowski ma ogromne szczęście

Ostatnio Maja postanowiła poinformować swoich obserwatorów na Instagramie o swojej nowej fryzurze. Jakiś czas temu kobieta zachwyciła ich pięknymi oryginalnymi warkoczykami, które przypadły wszystkim do gustu. Wyglądała niesamowicie oryginalnie, co z resztą jest jedną z jej cech. Teraz jednak postanowiła wrócić do dawnego wizerunku i zwykłych włosów. 

Dodając ostatnio post na swój profil, skorzystała z okazji, by zabrać głos w sprawie jej męża. W jego przypadku również chodzi o fryzurę. Krzysztof Rutkowski słynie ze swojego kwadratu na głowie, który niejednokrotnie stał się obiektem drwin wśród internautów. 

Dlatego właśnie Maja Rutkowski w końcu nie wytrzymała i postanowiła zabrać głos w tej sprawie. 

„Dziwi mnie, że ludzie nie widzą na zdjęciu pięknych widoków, żony, dzieci, psa, a tylko fryzurę mojego męża. Dajmy każdemu żyć po swojemu i bądźmy tolerancyjni” – napisała kobieta.

W naszej galerii dowiesz się, jak wygląda nowa fryzura żony detektywa.