Erkan Meric na nowych zdjęciach. Fani nie mogą uwierzyć

Erkan Meric i Hazal Subasi Więzień miłości

Erkan Meric (Ömer), czołowa gwiazda hitowego już serialu – „Więzień miłości”. Turecki aktor błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię nie tylko rodaków, ale i mnóstwa fanów w innych krajach – m.in. Polsce. Podobnie zresztą jak Hazal Subasi.

Zdjęcia publikowane przez gwiazdy tureckiego serialu są przez fanów bardzo pożądane. Nic w tym dziwnego, bo przecież właśnie o oglądanie ulubieńców na ekranie chodzi. Co tym razem zamieścił gwiazdor hitowej pozycji w ramówce TVP?

Najnowsze zdjęcia i informacje – Erkan Meric (Ömer), gwiazda serialu Więzień miłości. Nie mniej popularny, niż Hazal Subasi

Pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu wielu negowało pomysł emitowania w TVP serialu produkcji tureckiej. Fakt, trudno było wówczas wyobrazić sobie sukces takiego projektu. Teraz jednak jeszcze trudniej wyobrazić sobie tę ramówkę bez „Więźnia miłości”.

Tym bardziej, że takie gwiazdy jak Erkan Meric czy Hazal Subasi zdążyły już zostać pokochane również nad Wisłą. Co u nich słychać? Co przedstawiają najnowsze zdjęcia? Otóż, jak podaje branżowy portal NewsCafe.pl, często zresztą publikujący informacje na temat serialu „Więzień miłości”, serialowy Ömer wciąż… CZYTAJ CAŁOŚĆ >

Sukces serialu w Polsce

Przypomnijmy, że „Więźnia miłości” TVP2 emituje od lutego 2019 roku. Wówczas pojawiło się wiele żartów, memów i zarzutów wobec władz Telewizji Publicznej. Pomysł wykupienia praw do tureckiego serialu dziwił nawet opozycyjnych polityków.

Szybko jednak okazało się, że „Więzień miłości” to prawdziwy hit i regularnie gromadzi przed telewizorami ogromne rzesze fanów. Produkcja zatem sama się obroniła i najpewniej jej emisja obejmie wszystkie odcinki, jakie Turcy nakręcili. Warto przypomnieć, że w Turcji serial miał emisję już we wrześniu 2016 roku. U nas przyjął się tak dobrze, że Erkan Meric czy Hazal Subasi stali się wprost celebrytami.

  1. Prosty przepis na pyszne roladki z kurczaka. Idealny pomysł na obiad
  2. Boniek obnażony na Twitterze. Kompromitacja szefa PZPN
  3. Erkan Meric na najnowszych zdjęciach. Fani aktora przecierają oczy ze zdumienia
  4. Remigiusz Mróz nie jest już z Katarzyną Bondą. Pisarka zdradziła, dlaczego