Sanah skrytykowana! Czy te ostre słowa były potrzebne?

Ralph Kamiński publicznie skrytykował sceniczne stylizacje młodej wokalistki. Przyjaciel Michała Szpaka nie pozostawił na Sanah suchej nitki.

Podczas tegorocznych występów w Opolu, 23-letnia Sanah wystąpiła w dość niecodziennych stylizacjach. Jej cukierkowe, kwieciste suknie, z całą pewnością zwracały na siebie uwagę. Wygląda jednak na to, że jej mocno charakterystyczny styl nie wszystkim przypadł do gustu.

Ralph Kamiński, który prywatnie jest przyjacielem Michała Szpaka, opublikował na swoim koncie na Twitterze wpis, w którym nie szczędził piosenkarce przykrych słów. Czy Sanah zareaguje na tę krytykę? 

Młoda wokalistka jest autorką największych hitów tego roku. Jej piosenki „Melodia” czy „Szampan” zostały przesłuchane miliony razy. Wszystko opowiada się za tym, że jej muzyka idealnie trafia w gusta Polaków. Najwidoczniej zupełnie inaczej przedstawia się kwestia jej scenicznych stylizacji, które mogą budzić pewnego rodzaju kontrowersje.

Ralph Kamiński ostro o sukienkach Sanah

Śmiało można powiedzieć, że tegoroczny festiwal w Opolu był dla Sanah przełomowym momentem w karierze, ponieważ piosenkarka wróciła z niego z aż trzema nagrodami oraz miała możliwość zaprezentowania się przed naprawdę sporą publicznością. W rezultacie festiwal obejrzało w telewizji ponad milion osób. To właśnie dlatego uwagę zwróciła nie tylko jej muzyka, ale i stylizacje. Sukienki Sanah na pewno łatwo zapadają w pamięć. 

https://www.instagram.com/p/CEmvkODIQuM/

Podczas swoich występów Sanah zaprezentowała się w różowych i mocno kwiecistych sukienkach, których na pewno nie powstydziłaby się Disney’owa księżniczka. Wokalistka wyglądała w nich bardzo dziewczęco oraz zwiewnie. Z tą opinią nie zgadza się jednak Ralph Kamiński, czyli znany wokalista, a prywatnie przyjaciel Michała Szpaka. 

Pod koniec zeszłego tygodnia, na swoim koncie na Twitterze w sposób bardzo nieprzychylny przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie. „Kto karze się Sanah ubierać w te okropne sukienki? Taka ładna dziewczyna” – napisał. Ta krytyka spotkała się z niezadowoleniem fanów piosenkarki, którzy zaczęli ją bronić. Uważają oni, że dzięki swojemu oryginalnemu stylowi, Sanah wyróżnia się na tle pozostałych celebrytek. Niektórzy sam wpis piosenkarza odebrali jako żart. Powodem jest to, że Ralph równie często pada ofiarą krytyki, a także niepochlebnych opinii.