Beata Kozidrak dopiero pochowała mamę, a los doświadcza ją kolejny raz

Beata Kozidrak problemy

Wiadomości nie są najlepsze. Ulubienica milionów Polaków, Beata Kozidrak, została kolejny raz doświadczona przez los. Wokalistka dopiero co pochowała ukochaną mamę, a już pojawił się kolejny kłopot. 

Beata Kozidrak musi korzystać z pomocy fachowców

Na początek warto wspomnieć, iż autorka hitów, które nuci od lat cała Polska, nie ma ostatnio szczęścia w życiu prywatnym. Zaczęło się od rozwodu, który Beata Kozidrak wzięła z Andrzejem Pietrasem po blisko 40 latach małżeństwa.

Kolejnym przykrym wydarzeniem w życiu piosenkarki była śmierć jej mamy. Przypomnijmy, iż kobieta zmarła niespełna kilka dni temu. Niewątpliwie odejście ukochanej osoby było olbrzymim ciosem dla gwiazdy. Świadczy o tym poruszające pożegnanie, które Beata Kozidrak zamieściła na swoim Instagramie

Mało tego, liderka zespołu „Bajm” specjalnie dla mamy zmieniła repertuar podczas swojego występu na tegorocznym festiwalu w Opolu. Beata Kozidrak w hołdzie ukochanej rodzicielce zaśpiewała swój wielki hit „Dwa serca, dwa smutki”.

Jak możemy dowiedzieć się z wywiadu, którego artystka udzieliła portalowi lifestyle’owemu, to nie koniec kłopotów Kozidrak. Wokalistka przyznała, iż cierpi na schorzenie, które nieleczone może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala.

Z pewnością Kozidrak musi na siebie uważać. Nieleczone nadciśnienie tętnicze może bowiem skutkować udarami mózgu czy pogorszeniem pracy nerek. Zatem jak widać, powikłania mogą być naprawdę ciężkie.

Na szczęście artystka znajduje się pod opieką lekarza i regularnie przyjmuje przepisane lekarstwa. Prawdopodobnie nieco gorzej jest z odpoczynkiem. W końcu Beata Kozidrak od ponad 30 lat nie zwalnia tempa. Wokalistka nie tylko występuje na scenie, ale również nagrywa kolejne wspaniałe płyty.

Na koniec warto dodać, że mimo swojej choroby liderka „Bajmu” ciągle potrafi zachwycić swoich fanów. Kobieta jest pełna energii i choć z pewnością jest jej trudno, nie traci pogody ducha. Prawdopodobnie za to Polacy tak bardzo pokochali Beatę Kozidrak.

Źródło: Plejada