Dagmara Kaźmierska odpowiada na najczęściej zadawane pytanie! Chodzi o partnera, fani wzruszeni jej odpowiedzią

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych gwiazd reality show „Królowe życia”. Jednym z najbardziej nurtujących jej fanów pytań, jest to, czy kobieta jest w związku, czy jednak jest singielką. Celebrytka w końcu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i udzieliła jednoznacznej odpowiedzi. Fani byli wzruszeni jej słowami. 

Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem.

Dagmara Kaźmierska zdradza, jaki mężczyzna ma u niej szanse

Obraz 1 z 7

Ostatnio światło dzienne ujrzały informacje na temat tego, czy celebrytka jest w związku.

Dagmara Kaźmierska cieszy się ogromną popularnością wśród widzów programu emitowanego przez stację TTV. Dzięki udziałowi w nim ludzie zaczęli ją rozpoznawać i coraz więcej z nich zaczęło interesować się jej prywatnym życiem. Kobieta mimo tego, że zaprasza fanów do swojego życia, pokazując je w programie, to ceni sobie swoją prywatność i nie zdradza zbyt wielu szczegółów z prywatnego życia.  

Jest jednak jedno pytanie, które najbardziej nurtuje wszystkich fanów gwiazdy. Dotyczy ono oczywiście tego, czy ktoś skradł serce królowej życia. Wielu podejrzewało, że jej życiu ktoś się pojawił, jednak dotychczas ona sama w żadnej sposób nie odniosła się do tych domysłów, aż do teraz. Wiemy, czy gwiazda popularnego programu ma kogoś. 

Dagmara Kaźmierska zdradza, jaki jest jej ideał mężczyzny 

Kobieta w jednym z wywiadów zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej byłego męża. Okazuje się, że ten traktował ją jak prawdziwą księżniczkę, co bardzo jej się podobało. Mimo wszystko nie był to jednak typ faceta, z którym chciałaby spędzić resztę swojego życia. 

Wielu podejrzewało, że to właśnie jej dobry przyjaciel Jacek zostanie towarzyszem jej życia. Sami zainteresowani postanowili szybko rozwiać te domysły i podkreślić wszystkim, że są tylko przyjaciółmi. Według widzów programu bardzo do siebie pasowali, jednak wyznali oni, że brakuje tej chemii. 

Ostatnio w jednym z wywiadów Dagmara Kaźmierska zdradziła, jak wyglądają jej sprawy sercowe. Chyba nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi, fani byli wzruszeni słowami gwiazdy. W naszej galerii dowiecie się, co powiedziała. 

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x