Doda, wyglądająca jak milion dolarów, radzi: „Miej to w dupie”. Reakcja fanów powala na kolana

Doda radzi innym kobietom

Dorota Rabczewska nie przebierając w słowach udzieliła porady innym kobietom. Popularna Doda po prostu napisała, aby panie „miały to w dupie”. Reakcje wielbicieli okazały się bezcenne. Co takiego miała na myśli kontrowersyjna wokalistka? 

Doda nie boi się mocnych słów

Czas płynie nieubłaganie. Trudno w to uwierzyć, ale popularna Doda jest obecna na polskiej scenie od ponad 20 lat! Jednak mimo to wokalistka nadal potrafi wywołać kontrowersje swoimi słowami czy zachowaniem. Nie inaczej było w tym tygodniu.

Eleganckie, nowoczesne wnętrze, czarna sukienka mini z olbrzymim dekoltem oraz cieliste szpilki. W takim oto anturażu pokazała się Doda na swoim koncie na Instagramie. Trzeba przyznać, że kobieta wyglądała zjawiskowo. Fanów nieco zaskoczyły słowa celebrytki, które niezbyt przystają do tego pięknego obrazka.

Otóż tak elegancko ubrana Doda napisała prosto z mostu, jaka jest jej porada dla innych kobiet. Konkretnie chodzi o panie, które tak jak ona zbliżają się do „czterdziestki” i które często są obiektami niesmacznych komentarzy. Piosenkarka powiedziała wprost, aby „mieć to w dupie”. Jednocześnie celebrytka zasugerowała, iż przed takimi kobietami jest jeszcze wiele, innych, ciekawszych możliwości.

Bezbłędne komentarze internautów 

Na tak bezpośrednie słowa Doroty Rabczewskiej zareagowali internauci. Trzeba przyznać, że reakcja użytkowników popularnego portalu społecznościowego była bezcenna. Opinie wielbicieli dosłownie powalają na kolana. Podejrzewamy, że prawdopodobnie Doda ma podobne zdanie na ten temat jak my.

Nigdy nie przeczytałam niczego mądrzejszego 👏🏼🤯💖 #QUEEN !!!

Kochana, wiek to tylko liczba…bez znaczenia:D no chyba, że dotyczy butelki wina 🍷😝😍

Nie zapomnij ze ty posiadasz już nawet rakietę 🔥 wygląd bomba i eksplozja – naprawdę lubię oglądać twoje ostanie fotki bo aż oko się cieszy 😍👌🏼 chciałabym mieć twoje geny kochana 😘😘😘😘

I Lambo i katamarany i batmobil.
Nie słuchaj, Ci którzy tak mówią sami odjechali. 🔥🦄🤟

Doda, weź no nie strasz, bo prawie zawału dostałam… 🙆‍♀️ Aż se musiałam przeliczyć, bo przecież jesteś starsza ode mnie TYLKO 8 lat 🙈😅😂😂

Źródło: Instagram