Marzena Rogalska na starym zdjęciu. „Co za promienna, charakterna dziewczyna i te włosy!”

Marzena Rogalska w młodości

Bez dwóch zdań Marzena Rogalska wprawiła internautów w nie lada konsternację. Prezenterka pokazała zdjęcie sprzed wielu lat, kiedy była jeszcze młodziutką dziewczyną. Widzowie TVP nie kryją, że są pod wrażeniem tego, jak niegdyś wyglądała sympatyczna dziennikarka.

Marzena Rogalska zaskakuje kolejny raz

Jeszcze nie minęły echa fenomenalnej metamorfozy gospodyni „Pytania na śniadanie” a już Marzena Rogalska zaskoczyła Polaków kolejny raz. Przypomnijmy, że jedno z ostatnich zdjęć dziennikarki zebrało sporo pozytywnych opinii. Zaskoczeni ludzie nie ukrywali, że kobieta wygląda dużo młodziej niż do tej pory: „Marzena, jesteś jak wino! Im starsze, tym piękniejsze”.

W mediach rozgorzała dyskusja co sprawiło, że Marzena Rogalska wygląda tak promiennie. Niektórzy twierdzili, że to zasługa odpowiedniego makijażu. Jeszcze inni odmłodzenie kobiety tłumaczyli nową fryzurą. Niewątpliwie, warkoczyki i kucyk to uczesanie, charakterystyczne dla młodych dziewczyn. 

Właśnie okazało się, iż Marzena Rogalska zaskoczyła swoich wielbicieli kolejny raz. Wszystko z powodu zdjęcia, które pojawiło się w sieci. Fotografia przedstawia młodziutką dziennikarkę i jej kolegę z tej samej branży.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Gospodyni „Pytania na śniadanie” dodała do zdjęcia opis, w którym informuje, że fotografia została wykonana wiele lat temu, kiedy zaczynała swoją przygodę z mediami. Marzena Rogalska w bardzo ciepłych słowach pisze o tamtym czasie. Szczególnie sympatycznie wyraża się o swoim koledze Danielu, który obecnie pracuje w BBC News.

Oczywiście zdjęcie „wygrzebane” z przeszłości było chętnie komentowane. Internauci nie mogli się nachwalić wyglądu młodej wówczas dziennikarki. Byli też tacy wg których gwiazda TVP nie zmieniła się wcale przez te lata.

Co za promienna, charakterna dziewczyna🔥 i te włosy!

Ten uśmiech, Pani Marzenko, niech nigdy Pani nie opuszcza ☺️

Wygląda Pani na tym zdjęciu jak moja koleżanka ze szkolnej ławki jakieś 20 lat temu 😃Ps. Nic, a nic się Pani nie zmieniła 💕

Marzena, jaka ty byłaś fajna dziewczyna w tych początkowych latach 80 tych. Zawsze z uśmiechem

Źródło: Instagram