Internauci podzieleni po występie Viki Gabor u Kuby Wojewódzkiego

Internauci nie kryją oburzenia. Wygląda na to, że wielu z nich uznało, że 13-letnia Viki Gabor jest zdecydowanie za młoda na udział w takim programie. 

Program Kuby Wojewódzkiego jest na antenie już od ponad 18 lat i w tym czasie znany dziennikarz przeprowadził rozmowy z wieloma polskimi celebrytami. Wśród nich było sporo świeżych twarzy, które dopiero co rozpoczynały swoją karierę. 

https://www.instagram.com/p/CEtrl9ShoTp/

Można powiedzieć, że dokładnie tak samo jest w przypadku nastoletniej Viki Gabor, która swoją karierę rozpoczęła od wygrania Eurowizji Junior. Młoda wokalistka ma na swoim koncie kilka radiowych hitów oraz profesjonalnych teledysków. Viki często tworzy piosenki po angielsku, dzięki czemu pojawia się także na zagranicznych listach przebojów. Jej hit lata „Getaway” doczekał się aż 6 milionów wyświetleń na Youtube.

Nastolatka ma dla swoich fanów wyczekany prezent. Już niedługo odbędzie się premiera jej debiutanckiego krążka. Być może właśnie z tego powodu, ktoś doradził jej występ w programie Kuby Wojewódzkiego. Rok wcześniej w znanym show TVN pojawiła się jej koleżanka z branży – Roksana Węgiel. Jak można się spodziewać, także wtedy budziło to skrajne emocje. Podobnie jak w przypadku śpiewającej 13-latki.

Viki Gabor za młoda, aby wziąć udział w takim programie?

Nastoletnia wokalistka stawiła się u showmana w iście wieczorowej stylizacji. Ubrana w piżamę i puszyste kapcie na pewno zwróciła na siebie uwagę. Stylizację dopełnił trzymany w ręku miś. Co ciekawe, Viki Gabor miała doborowe towarzystwo. Tuż obok niej zasiadł sam prezenter radiowy Marek Niedźwiecki

https://www.instagram.com/p/CE149WHIDJF/

Choć przyznać trzeba, że Viki zachowywała się bardzo dorośle i nie sprowokowało jej żadne z pytań Wojewódzkiego, internautom nie spodobał się sam pomysł z zapraszaniem 13-latki do programu, którego oglądanie dozwolone jest od lat 16.

„Viki ma 13 lat, a program od 16 lat. Hm… to jakby można było zaprosić 14-latkę do filmu erotycznego 18+” – komentowali niektórzy z nich. Inni natomiast uważają, że udział nastolatki w takiej produkcji po prostu obniża jej standard i wspominają czasy, gdy Kuba Wojewódzki zapraszał do siebie jedynie gwiazdorów największego formatu.