Biedronka: hitowy produkt od dziś w sklepach. Jesienią przyda się szczególnie

Biedronka promocje

Biedronka rzuciła na swoje sklepy kolejny hitowy produkt. Bez wątpienia nie zabraknie na niego chętnych. Tym bardziej, że zbliża się jesień. Promocje – jak widać – obejmują wszystkie działy.

Właśnie od dziś w Biedronce dostępne będą kurtki termiczne, które – w takiej cenie – będzie naprawdę trudno dostać u konkurencji. Jesień jest w naszym kraju porą roku, z którą nigdy nie wiadomo. Przyda się zatem produkt, który zarówno uchroni przed zimnem, jak i pozwoli „nie spłonąć”, gdy wyjątkowo przypiecze słońce.

Biedronka: nowe kurtki mogą być hitem

Dziś opisywaliśmy już hitowe promocje w Biedronce na piątek 11 września 2020. Często zresztą pochylamy się nad ofertą najpopularniejszej sieci dyskontów w kraju. Ta publikacja natomiast dotyczy pikowanych kurtek termicznych. Jaka jest ich cena?

[box/]

Panie wersję dla siebie kupią w rozmiarach od S do XL. Król rozszerza się lekko ku dołowi, a w kurtce znajdują się praktyczne kieszenie. Ponadto Biedronka wychwala produkt za ciepły i wygodny kaptur. Cena produktu to 59,90 zł. Nieco więcej zapłacić trzeba za kurtkę męską. Jest ona bowiem o 10 złotych droższa.

Biedronka kurtka

Jak czytamy na oficjalnej stronie sieci, opisywane produkty będą dostępne w sklepach sieci Biedronka od dziś do 23 września 2020. Panowie również mogą liczyć na szeroki wybór rozmiarów. Pikowane „letnie” kurtki idealnie sprawdzają się w chłodniejsze, jesienne dni. Cena również nie wydaje się być szczególnie wygórowana. Jeronimo Martins najpewniej znajdzie zatem mnóstwo nabywców.

Biedronka kurtka

  1. PKO BP wydał ważny komunikat. „Możecie stracić pieniądze”
  2. Biedronka oszalała! Oto produkty, które kupisz jutro za ułamek wartości
  3. Zbigniew Boniek zaczyna żałować? CBA wkroczyło do siedziby…
  4. Premier Mateusz Morawiecki odpowiada na pytania związane z pandemią
  5. Tylko u nas! Adam Kraśko z „Rolnik szuka żony” o życiu po programie