Brytyjska rodzina królewska lada moment ogłosi dobrą nowinę? Jeden z royalsów przyłapany w jednoznacznej sytuacji

brytyjska rodzina królewska ogłosi nowinę

Prawdopodobnie na tę nowinę czekały miliony ludzi na całym świecie. Najnowsze wydarzenia wskazują, że brytyjska rodzina królewska niebawem ogłosi radosną wiadomość. Skąd przypuszczenia, że czekają nas narodziny kolejnego księcia lub księżniczki? Sprawdźcie sami.

Brytyjska rodzina królewska przekaże informację o ciąży?

Niewątpliwie od dłuższego czasu wielbiciele Windsorów czekają na tę jedną, jakże radosną wiadomość. Od przeszło roku, kiedy to na świat przyszedł synek Księcia Harry’ego i Meghan Markle, opinia publiczna z niecierpliwością oczekuje narodzin kolejnego małego Windsora. O tym jak bardzo napięta jest atmosfera w brytyjskim społeczeństwie świadczy fakt, iż w mediach regularnie pojawiają się informacje na temat rzekomej ciąży którejś z księżnych.

Chyba nikogo nie dziwi, że najczęściej w stanie błogosławionym są Księżna Kate i Meghan Markle. Obie panie są niezwykle popularne na Wyspach Brytyjskich, a także poza ich terytorium. Równie dużą popularnością cieszą się ich mężowie – William i Harry. Tak naprawdę żądne sensacji media doszukują się chociażby najmniejszej oznaki, która wskazywałaby, iż brytyjska rodzina królewska niedługo powiększy się.

Póki co, wszelkie plotki o ciąży nie znalazły pokrycia w rzeczywistości. Okazało się, że ani zmiana fryzury przez Kate, ani wizyta Meghan u lekarza nie były związane z tak wyczekiwaną wiadomością. Tymczasem, nieco niespodziewanie wyszło na jaw, iż być może niebawem brytyjska rodzina królewska będzie świętować narodziny małego księcia czy księżniczki.

Królowa Elżbieta II znów zostanie prababcią?

Wszystko za sprawą 32-letniej wnuczki Królowej Elżbiety II. Księżniczka Beatrycze, bo o niej mowa, jest córką Księcia Andrzeja i Sary Ferguson. Kobieta wyszła w lipcu tego roku za mąż. Jej wybrankiem okazał się Edoardo Mapelli-Mozzi. Z uwagi na panującą pandemię cała ceremonia miała charakter prywatny. Brytyjska rodzina królewska była reprezentowana dość skromnie. W liczbie około 20 gości znaleźli się Królowa Elżbieta II i jej mąż Książę Filip.

Niedawno młodzi małżonkowie powrócili z miesiąca miodowego, który spędzili we Francji. Księżniczka Beatrycze była już widziana w Londynie. Właśnie jej pojawienie się w stolicy wzbudziło taką konsternację. Wnuczka monarchini odwiedziła bowiem bardzo wymowne miejsce, które w przypadku młodej małżonki może oznaczać tylko jedno. Okazuje się, że księżniczka była widziana w sklepie z dziecięcym. Co ciekawe, Beatrycze nie tylko oglądała, ale nawet kupiła kilka rzeczy. Co konkretnie? Niestety nie wiemy, gdyż zakupy były ukryte w papierowej torbie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez 𝐋𝐚𝐝𝐲 𝐃𝐢 ❥𝐘𝐨𝐫𝐤𝐬𝐢𝐬𝐭𝐞𝐫𝐬🇬🇧 (@diana.beatrice.eugenie)

Jak dotąd córka Księcia Andrzeja żyła w cieniu swoich kuzynów – Williama i Harry’ego. Dość powiedzieć, że o jej związku z Edoardo Mapellim-Mozzim opinia publiczna oficjalnie dowiedziała się na krótko przed zaręczynami. Czy teraz jest podobnie? Czyżby Księżniczka Beatrycze spodziewała się swojego pierwszego dziecka? A może zakupy, które robiła były dla kogoś zupełnie innego? Jak sądzicie, brytyjska rodzina królewska już wkrótce powiększy się?

Źródło: Instagram