Can Yaman pokazał naprawdę wiele. Wielbiciele marzyli o tym od dawna

Can Yaman zachwyca

Niewątpliwie Can Yaman uradował swoich wielbicieli. Gwiazda „Wymarzonej miłości” zrobiła coś, o czym fani marzyli od dłuższego czasu. Bez dwóch zdań reakcja przeszła najśmielsze oczekiwania. Internauci dosłownie zaniemówili z wrażenia.

Kochany na całym świecie

Nie od dziś wiadomo, że serialowy Can Divit ma rzeszę fanek na całym świecie. Turcja, Włochy, Hiszpania, Argentyna to tylko niektóre kraje, w których aktor cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, Can Yaman to człowiek, który „z niejednego pieca jadł chleb”. Mężczyzna ukończył szkołę średnią w słonecznej Italii, a studiował w Stanach Zjednoczonych.

Powróćmy jednak do teraźniejszości. Bez wątpienia Can Yaman zrobił ostatnio coś, co do tej pory pozostawało w sferze marzeń wielu fanów. Mianowcie gwiazda „Wymarzonej miłości” zabrała swoich wielbicieli na plan swojego nowego serialu. Oczywiście nie dosłownie, tylko w przenośni.

Can Yaman upublicznił dwa nagrania, w których zdradził jak powstaje telenowela „Bay Yanlis”. Zatem Turek pokazał naprawdę wiele. Prawdopodobnie nie każdy zdawał sobie sprawę z tego ile pracy wymaga nakręcenie jednej sceny.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Backstage shot vs the shot ✖️ #BayYanlış 🎬 @denizxyz

Post udostępniony przez Can Yaman (@canyaman)

 

Can Yaman wywołał ekscytację 

Jak widzimy, pierwszy filmik to fragment serialu, który widzowie mogą zobaczyć na ekranie. Z kolei drugie nagranie to kulisy nagrywania tegoż fragmentu. Z pewnością aktor wypadł znakomicie. Wielbiciele mogli się przekonać, że przystojny Turek dysponuje nie tylko talentem aktorskim, ale również znakomitą formą fizyczną.

Jak nie trudno się domyśleć, internauci oszaleli na punkcie nagrań, które umieścił Can Yaman. Niektórzy niemalże osłupieli na widok oryginalnych filmików. Popularny portal społecznościowy został zasypany licznymi emotikonami – czerwonymi serduszkami, czy też pomarańczowymi płomieniami.

Oczywiście pod wpisem Yamana pojawiły się komentarze pełne zachwytu. Co może szokować, opinie zostały napisane nie tylko po turecku, ale i po włosku, hiszpańsku czy arabsku!

Ekscytujące. Oniemiałam…Gratulacje Can. Jesteś niesamowity!👏

Wciąż Cię obserwuję. Masz charyzmę niczym kameleon. Przechodzisz od jednego rejestru do drugiego w dziesiątych częściach sekundy. Brawo, brawo. Can zajdziesz bardzo daleko. 👏👏👏

Kocham Cię 😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Scena jest cudowna. Brawo dla całego zespołu, który ją stworzył. 🙏👏👏👏👏👏

Brawooo mistrzu, jesteś najlepszy 😘

Źródło: Instagram