Hazal Subasi spodziewa się dziecka? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Hazal Subasi w ciąży

Tureccy internauci prześcigają się w rewelacjach na temat Hazal Subasi. Według ostatnich plotek, Turczynka ma być w ciąży. Czy gwiazda „Więźnia Miłości” rzeczywiście spodziewa się dziecka? Dotarliśmy do zdjęć, które wszystko wyjaśniają. Co tu dużo ukrywać, najwięksi fani serialowej Zehry powinni je zobaczyć! 

Hazal Subasi z ciążowym brzuszkiem

Internet dosłownie gotuje się od plotek na temat ciąży Hazal Subasi. Jak się okazało powodem jest ciążowy brzuszek, który Hazal pokazała w najnowszych odcinkach serialu „Cukur”. Produkcja ta bije rekordy popularności w Turcji, a Subasi dołączyła do niej w trwającym właśnie czwartym sezonie. Warto też przypomnieć, że to właśnie na planie  tego serialu Hazal Subasi poznała swojego obecnego partnera, Rizę Kocaoglu. 

Ciążowy brzuszek szybko został podchwycony przez fanów Subasi. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy to tylko na potrzeby nowej roli, czy jednak Hazal spodziewa się naprawdę dziecka? Co ciekawe, w dużej mierze wśród internautów przeważa ta druga opinia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez hazalımm 🐣🐣 (@suubasim)

Prawda okazuje się jednak zgoła inna. Hazal Subasi nie spodziewa się dziecka, a w ciąży jest tylko we wspomnianym serialu „Cukur”. Mimo to, warto zobaczyć na poniższych zdjęciach, jak popularna w Polsce Zehra prezentuje się z ciążowym brzuszkiem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

<•••> Çukur bu akşam başlıyooorr💃🏻💃🏻 #çukurs4 💫

Post udostępniony przez Hazal Subaşı (@hazalsubasii)

 

Czy uważacie, że do twarzy jej w takich krągłościach? Chcielibyście, żeby w Polsce, oprócz serialu „Więzień Miłości”, który nie ma co ukrywać, cieszy się gigantyczną popularnością, wyemitowany został także „Cukur”. Ten z kolei, jak juz wspomnieliśmy bije rekordy popularności w kraju półksiężyca. 

Źródło: Instagram