Niepokojące wieści dla widzów serialu „Klan”. Wielu wciąż nie może w to uwierzyć

Klan
Klan

„Klan” od lat gości na antenie naszej Telewizji w związku z czym wielu widzów na tyle zżyło się z tym serialem, że nie wyobraża sobie, by nagle miał zniknąć z anteny. Ostatnio media obiegła informacja na temat losu jednego z bohaterów, co bardzo wstrząsnęło wszystkimi fanami produkcji. Nie każdemu się to spodoba. 

„Klan” na naszych ekranach pojawia się już od 1997 roku. Śmiało można porównać ten serial do amerykańskiej „Mody na sukces”, która również ciągnęła się latami. Widzowie uwielbiają tę produkcje, w związku z czym zawsze chętnie zasiadają przed telewizorami w godzinach emisji. Z uwagi na to, że przez tyle lat, wielu zdążyło się zżyć z bohaterami, ciężko jest im pogodzić się z tym, że więcej nie zobaczą ich na ekranie. 

17 lipca zmarł Andrzej Strzelecki, który przez długie lata wcielał się w postać doktora Koziełły. To była bardzo smutna informacja dla wszystkich jego fanów. Wszyscy zatem zaczęli się zastanawiać, jak potoczą się losy lubianego doktora. 

Co z doktorem Koziełło z serialu „Klan”? 

Mężczyzna zmarł, mając 68 lat. Zachorował na nieoperacyjny nowotwór płuc i oskrzeli. Do ostatnich dni mężczyzna nie poddawał się w walce z nowotworem i pracował na planie, dopóki pozwalały mu na to siły. Na kilka tygodni przed śmiercią zorganizowano zbiórkę na leczenie aktora, ponieważ koszty tego, przekraczały jego budżet. Niestety mimo dużego zaangażowania widzów w zbiórkę, nie doczekał się pomocy. 

W związku z tym, że mężczyzna odszedł, fani zastanawiali się, co będzie dalej z jego serialową postacią. Producenci oczywiście już o tym pomyśleli i postanowili zakończyć jego losy w podobny sposób jak w prawdziwym życiu. Doktor Koziełło umrze na ciężką chorobę. Realizatorzy serialu „Klan” postanowili zabrać głos w tej sprawie.

„Kiedy jego stan się pogorszył, grany przez niego bohater także ciężko zachorował. W ostatnich odcinkach z jego udziałem stosowaliśmy różne triki, ale nie możemy dłużej trwać w tej fikcji. Doktor Koziełło umrze… Oczywiście będzie to szok dla jego rodziny i przyjaciół” – dowiadujemy się. 

Wielu widzów hitowego serialu „Klan” z pewnością przypuszczało, że w taki sposób zakończą się losy jego postaci, nie mniej jednak wielu wciąż nie może się pogodzić z tą stratą. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Can Yaman pokazał naprawdę wiele. Wielbiciele marzyli o tym od dawna
2. Hazal Subasi spodziewa się dziecka? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości
3. Ewa Chodakowska subtelnie wbiła szpilę żonie Lewego. Anna Lewandowska odpowie na zaczepkę?
4. Białoruś będzie częścią Rosji? Łukaszenka rozwiewa wątpliwości
5. Internauci podzieleni po występie Viki Gabor u Kuby Wojewódzkiego