Gwiazda programu „Królowe życia” zabiera głos w ważnej sprawie. Nie było łatwo o tym mówić

Królowe życia
Królowe życia

Program „Królowe życia” cieszy się dużą liczbą oglądających, ponieważ widzowie chętnie śledzą losy bohaterów reality show. Bywa, że zżywają się z nimi na tyle, że wspólnie przeżywają radosne i smutne momenty ich życia. Ostatnio media obiegła informacja na temat tragedii jednej z gwiazd programu. Ona sama w końcu postanowiła zabrać głos, choć wcale nie było jej łatwo. 

Program „Królowe życia” odniósł ogromny sukces, a jego uczestnicy zdobyli ogromną popularność. W związku z tym, widzowie przyglądają się ich losom nie tylko w programie, ale często śledzą również ich profile w mediach społecznościowych. Niekwestionowanie jedną z największych gwiazd programu jest Dagmara Kaźmierska, jednak to nie na niej dziś się skupimy. 

Wszystkie osoby z jej otoczenia mogą cieszyć się podobnym sukcesem, co ona sama. Jej przyjaciółka, Edzia również została ciepło odebrana przez widzów programu. Niedawno media obiegła informacja o tym, że 45-latka straciła jeszcze nienarodzone dziecko. Wszyscy doskonale wiedzieli, jak bardzo nie mogła doczekać się dnia, w którym jej pociecha przyjdzie na świat.  

Gwiazda programu „Królowe życia” o tragedii, jaka ją spotkała

Aż ciężko wyobrazić sobie, co musi teraz przeżywać Edzia. Na szczęście przez ten cały czas jest przy niej, niezawodna przyjaciółka, Dagmara, która wspiera ją z całych sił. Fani już od jakiegoś czasu podejrzewali, że coś jest na rzeczy, ponieważ zawsze niezwykle aktywna w mediach społecznościowych Edzia, nagle zniknęła i przestała się udzielać. 

Po jakimś czasie dopiero zdobyła się na wyznanie i powiedziała fanom, co takiego się wydarzyło. Kobiecie ciężko jest się z tym pogodzić. Nic dziwnego, w końcu strata dziecka to chyba najgorsze co może przytrafić się rodzicom. Na swoim Instagramie zamieściła czarno-białe zdjęcie aniołka, pod którym napisała:

„Kochani, moje niebo jest ostatnio zachmurzone… Nie pytajcie dlaczego, niedługo Wam opowiem.. Dziękuję, że jesteście…”

Z zapowiedzi najnowszego odcinka programu „Królowe życia” już wiemy, co takiego się wydarzyło. Na pewno nie było łatwo o tym opowiedzieć przed kamerami.

„Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Doznałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy” – mówi Edzia.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Poważne ostrzeżenie PKO BP. To dotyczy wszystkich Polaków
2. Premier Mateusz Morawiecki odpowiada na pytania związane z pandemią
3. Zbigniew Boniek zaczyna żałować? CBA wkroczyło do siedziby…
4. Nawalny odzyskał pamięć. Wszyscy boją się o jego bezpieczeństwo