Gwiazda muzyki pop wzięła ślub. Zobacz jak Lily Allen wyglądała w tym szczególnym dniu

Lily Allen, brytyjska gwiazda muzyki pop powiedziała „tak”! Piosenkarka i jej mąż David Harbour postawili na skromną ceremonię.

Lily Allen to niekwestionowana gwiazda muzyki pop, która swoją karierę rozpoczęła ponad dekadę temu. Od tej pory wydała cztery albumy
i zyskała pokaźne grono fanów. Choć nie zawsze w jej życiu było kolorowo i wokalistka przyznała się do problemów, zarówno z alkoholem, jak i nadużywaniem środków przeciwbólowych, wszystko wskazuje na to, że w końcu wszystko zaczęło się układać.

Lily i David pobrali się w poniedziałek po kilkunastu miesiącach szczęśliwego związku. Piosenkarka i aktor znany ze „Stranger Things” postanowili jednak, że cała uroczystość będzie skromna i zaproszą jedynie najbliższe im osoby. Wpływ na decyzję, z całą pewnością miała także szalejąca pandemia koronawirusa.

https://www.instagram.com/p/CE7GuEzsHkD/

Miejscem zaślubin było Las Vegas, słynne wśród osób, które chcą zorganizować swoją uroczystość w jak najkrótszym czasie. Na miejscu stawili się jedynie członkowie najbliższej rodziny. 

Nietypowy charakter całej ceremonii

Lily Allen i David Harbour, z całą pewnością chcieli jednak, aby ich ślub był niezapomniany i zwracał na siebie uwagę. W związku z tym podczas składania przysięgi obecny był mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya, który odpowiedzialny był za przebieg całej uroczystości. Co natomiast z przyjęciem? Wesele, o ile można je tak nazwać, zorganizowane zostało w znajdującej się w pobliżu burgerowni. 

https://www.instagram.com/p/CE7G0FfM6MX/

Wydarzenie opisane zostało przez małżonka gwiazdy, który chętnie podzielił się tym na swoim koncie na Instagramie. „Podczas ceremonii zaślubin poprowadzonej przez samego króla, księżniczka ludu poślubiła swego oddanego, pochodzącego z nizin społecznych, aczkolwiek czułego posiadacza karty kredytowej w pięknej uroczystości oświetlonej popielatymi niebiosami płonącego Stanu, oddalonego o setki mil podczas globalnej pandemii. Poczęstunek zaserwowano na skromnym weselu.”

Na pewno już sam pomysł na zaślubiny budzi spore zainteresowanie. W końcu pary celebrytów słyną z hucznych przyjęć weselnych, na które zapraszają wszystkich kolegów z branży. Pomysł Lily Allen i Davida Harboura, z całą pewnością był niezwykle oryginalny.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Totalna kompromitacja na planie Top Model. Marcin Tyszka swoim zachowaniem zniechęcił tysiące widzów 
2. Ewa Chodakowska subtelnie wbiła szpilę żonie Lewego. Anna Lewandowska odpowie na zaczepkę?
3. Internauci podzieleni po występie Viki Gabor u Kuby Wojewódzkiego
4. Kultowy film doczekał się kontynuacji. Komedia już niedługo w kinach
5. Oscary już nigdy nie będą takie same. Sprawdź kto ma największe szanse