Marcin Najman jednak nie skończy kariery. Wszystko zdradził jego rywal

Marcin Najman

Marcin Najman jednak nie zakończy kariery? Taką sugestię, dość niespodziewaną wysnuł podczas środowego „Hejt Parku” na Kanale Sportowym Piotr Świerczewski. Były reprezentant Polski zapewnił, że byłby gotowy do takiej walki i na pewno się jej boi.

Przypomnijmy, że po marcowej porażce z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem Marcin Najman zapowiedział, że ostatecznie kończy już karierę. Internauci od razu przypomnieli mu, że kończył już karierę co najmniej kilka razy. Sam zainteresowany jednak zapewnia, że tym razem naprawdę chce już zawiesić rękawice na kołku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tego Robert Lewandowski się nie spodziewał. Zaskoczony nie tylko piłkarz, ale również wszyscy kibice

Po raz pierwszy Marcin Najman maił kończyć karierę już kilka lat temu po porażce na MMA Attack z Hardcorowym Koksem. Późnej koniec kariery zapowiadał po swojej gali bokserskiej i porażce z Trybsonem na FFF.

Teraz jego koniec kariery ma się jednak potwierdzić. Sam zapowiedział, że będzie to się odbywać „w dwóch aktach”. Pierwszym aktem była sobotnia, wygrana walka z Dariuszem „Lwem” Kaźmierczukiem. Drugim i ostatnim ma być listopadowe starcie z „Don Kasjo”.

GOTOWI?!?!?!? 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
FAME MMA 8 🗓 21.11.2020
CO-MAIN EVENT: DON KASJO VS NAJMAN (walka bokserska w małych rękawicach 👊)
LET THE DYMY BEGIN!!! 💣💣💣

Opublikowany przez FAME MMA Środa, 9 września 2020

Teraz jednak jego koniec kariery może stanąć pod znakiem zapytania. Do walki z nim gotowy jest bowiem Piotr Świerczewski. – Ja go nie znam. Być może jest fajnym facetem, który ma świetnych znajomych, wspaniałą rodzinę. Przykro mi jednak, gdy obraża innych sportowców. Rozmawiam z wieloma wielkimi, prawdziwymi sportowcami, to oni się trochę z niego śmieją – powiedział Świerczewski.

Piotr Świerczewski – Marcin Najman. Czy dojdzie do takiej walki? 

– Z Marcinem Najmanem jest tak, on cały czas gra wielkiego sportowca. To tak jak ja bym się teraz przebrał i powiedział, że zaraz zatrudni mnie FC Barcelona – dodawał popularny „Świr”.

Do dyskusji w „Hejt Parku” włączył się również Mateusz Borek, który zadzwonił do programu. On powiedział, że może nawiązać kontakt z jednym z szefów Fame MMA i poniekąd doprowadzić do walki Piotr Świerczewski – Marcin Najman. Były piłkarz potwierdził, że jeżeli jego trener wyda mu pozytywną opinię, to może rozpocząć przygotowania do takiego starcia.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Biedronka: hitowy produkt od dziś w sklepach. Jesienią przyda się szczególnie
2Gwiazda programu „Królowe życia” zabiera głos w ważnej sprawie. Nie było łatwo o tym mówić
3Brytyjska rodzina królewska lada moment ogłosi dobrą nowinę? Jeden z royalsów przyłapany w jednoznacznej sytuacji
4Poważne ostrzeżenie PKO BP. To dotyczy wszystkich Polaków
5Premier Mateusz Morawiecki odpowiada na pytania związane z pandemią