Michał Wiśniewski zaprasza na koncert, ale ostrzega fanów „już niestety będę zaszyty, więc nie popijemy”

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski niekwestionowanie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób z branży show-biznesu. Niemal każdy w naszym kraju kojarzy jego nazwisko. Choć swoje pięć minut lider zespołu „Ich Troje” ma już dawno za sobą, to wciąż dużo się o nim mówi. Wszystko za sprawą kontrowersji, które wzbudza. Ostatnio w nietypowy sposób zaprosił fanów na swój koncert, tym samym wyznając, że się zaszył. 

Michał Wiśniewski lata temu wtargnął do świata show-biznesu i tak bardzo mu się tam spodobało, że wciąż robi wszystko, by się tam utrzymać. Wprawdzie nie musi się za bardzo wysilać, ponieważ samo to, że jest i funkcjonuje, już wystarcza, by ludzie o nim mówili. 

Mężczyzna słynie z głośnych rozwodów i szybkich ślubów, a już niedługo na świat przyjdzie jego kolejne dziecko. Dość szybko zdecydował się na tak poważny krok w nowym małżeństwie ze swoją wybranką, Polą. W jednej z wypowiedzi przyznał, że to właśnie dla swojej nowej rodziny chce się zmienić, dlatego podjął bardzo ważny krok w swoim życiu. 

Michał Wiśniewski postanawia się zaszyć

Już dawno temu wiele mówiło się na temat jego uzależnienia od alkoholu. Większość osób jednak zupełnie nie spodziewała się tego, że to trwa do dziś. Mężczyzna wyznaje szczerze, że na swojej drodze do trzeźwości bardzo często musiał się mierzyć z niepowodzeniami. 

Wyznaje, że chciał spróbować stawić temu czoła bez wszywki. Jednak na horyzoncie pojawiła się jedna impreza, później druga, trzecia i tak poszło. Michał Wiśniewski wyznaje, że trochę popłynął, dlatego znów się zaszył. W związku ze zbliżającym się koncertem postanowił oficjalnie zaprosić na niego fanów, ale podkreślił, że tym razem nie będzie mógł wznieść z nimi toastu. 

„Gorąco was zapraszamy przede wszystkim do Kielc 12 września. Poświętujemy, już niestety będę zaszyty, więc nie popijemy, ale na pewno fajnie pośpiewamy” – mówi lider zespołu Ich Troje.  

Michał Wiśniewski wyznał, że to wszystko robi dla swojej rodziny. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Pogrzeb Gienka Loski odbędzie się już dziś! Fani łączą się w ogromnym bólu z rodziną artysty
2. Carrefour szykuje ogromne zmiany. Wszystko po to, aby dbać o środowisko
3. Tego Robert Lewandowski się nie spodziewał. Zaskoczony nie tylko piłkarz, ale również wszyscy kibice
4. Biedronka: hitowy produkt od dziś w sklepach. Jesienią przyda się szczególnie
5. Gwiazda programu „Królowe życia” zabiera głos w ważnej sprawie. Nie było łatwo o tym mówić