Tego Robert Lewandowski się nie spodziewał. Zaskoczony nie tylko piłkarz, ale również wszyscy kibice

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski od momentu doprowadzenia swojej drużyny do zwycięstwa w Lidze Mistrzów nie może opędzić się od gratulacji. Od tamtego czasu jego osoba jest jeszcze bardziej popularna niż dotychczas. Uznaniem może cieszyć się nie tylko wśród polskich i niemieckich kibiców, ale również wśród kultowych gwiazd. Tego na pewno nawet on sam się nie spodziewał, to ogromne wyróżnienie. 

Robert Lewandowski niewątpliwie przeżywa właśnie najlepszy okres w ciągu całej swojej kariery. Śmiało można przyznać, że ten sezon należy właśnie do niego. Choć jego sława trwa już od ładnych paru lat, to właśnie zdobycie potrójnej korony przyczyniło się do tego, że fanów przybyło mu na całym świecie. 

Jakiś czas po zakończeniu wszystkich rozgrywek, piłkarz został wybrany Piłkarzem Roku i choć dotychczas i tak słyszało o nim już wiele osób, to teraz mogło usłyszeć jeszcze więcej. Przyczyniło się to do tego, że mężczyzna usłyszał gratulację i wyrazy uznania od osób, od których nigdy by się nie spodziewał. To bez dwóch zdań ogromny zaszczyt dla Polaka. 

Robert Lewandowski absolutnie się tego nie spodziewał, to niesamowite wyróżnienie 

Ostatnio na popularnym Twitterze pojawił się wpis jednego z najbardziej kultowych zespołów i dotyczył on właśnie naszego piłkarza. Znany na całym świecie, amerykański zespół Metallica, postanowił pogratulować polakowi sukcesu. To ogromne wyróżnienie, ponieważ takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często. Wspomniał nie tylko o nim, ale również o jego koledze z drużyny, Serge Gnabry. Muzycy podsumowują, że panowie razem tworzą niebezpieczny duet.

Zarówno kibice, jak i fani nie spodziewali się, że zespół w taki sposób zechce wyrazić swoje uznanie dla osiągnięć Lewandowskiego. Dlatego ich wpis był ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla samego zainteresowanego, ale także dla pozostałych, którzy mieli okazję go przeczytać. 

„Gratulujemy Bayernowi Monachium zdobycia potrójnej korony w tym sezonie, a także Robertowi Lewandowskiemu i Serge’owi Gnabry’emu za stworzenie najniebezpieczniejszego duetu w historii Ligi Mistrzów! Powodzenia w następnym sezonie Bundesligi! ” – napisali na swoim profilu członkowie zespołu.

Robert Lewandowski na pewno był zaskoczony.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Biedronka: hitowy produkt od dziś w sklepach. Jesienią przyda się szczególnie
2. Gwiazda programu „Królowe życia” zabiera głos w ważnej sprawie. Nie było łatwo o tym mówić
3. Brytyjska rodzina królewska lada moment ogłosi dobrą nowinę? Jeden z royalsów przyłapany w jednoznacznej sytuacji
4. Poważne ostrzeżenie PKO BP. To dotyczy wszystkich Polaków
5. Premier Mateusz Morawiecki odpowiada na pytania związane z pandemią