Agnieszka Chylińska przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Po izolacji wygląda zupełnie inaczej

Agnieszka Chylińska

W sieci pojawiło się zdjęcie na którym Agnieszka Chylińska prezentuje się w zupełnie odmienionej wersji. Właśnie tak piosenkarka świętuje powrót na scenę, a fani… nie mogą oderwać od niej wzroku! Metamorfoza choć kontrowersyjna to z pewnością przykuwa uwagę.

Piosenkarka znana jest z tego, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Jednak okres pandemii i izolacji sprawił, że Agnieszka Chylińska bardzo stonowała. Widząc jej zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych wielu uznało, że kobieta się wypaliła. Ograniczenia koncertowe w związku z koronawirusem i brak możliwości spotkania się z fanami wprawiło ją w dość negatywny nastrój. Jednak od sierpnia znów możemy podziwiać artystkę na scenie. Ten wyjątkowy powrót kobieta zdecydowała się świętować w szczególny sposób – niewiarygodną metamorfozą. Trzeba przyznać, że „Królowa Łez” wróciła na scenę w wielkim stylu.

Agnieszka Chylińska wraca na scenę

Przez przeciągający się okres izolacji i brak możliwości spełnienia się na scenie wielu artystów przeżywało kryzys. Część z nich ten długi czas poświęcała nie tylko życiu rodzinnemu, ale również komunikowaniu się z fanami poprzez media społecznościowe. Internauci mogli nie tylko dowiedzieć się jak wygląda życie Agnieszki podczas gdy nie mogła występować publicznie, ale również posłuchać czytanych przez nią bajek jej autorstwa. Agnieszka Chylińska pragnęła przyciągnąć uwagę widzów poprzez różne, często zabawne stroje, jednak nic nie przykuło uwagi tak bardzo jak jej ostatnia metamorfoza.

Pierwsze koncerty artystki już się odbyły. Wtedy jeszcze mogliśmy zobaczyć ją w wydaniu tym „pandemicznym” w którym prezentowała się ze swojego domu. Jednak w ostatnich dniach w sieci pojawiło się zdjęcie na którym piosenkarka wygląda zupełnie inaczej. Jak przyznaje, jest to specjalna zmiana przygotowana na zbliżający się koncert w Zielonej Górze.

Internauci patrzą z niedowierzaniem – fryzura Agnieszki Chylińskiej budzi kontrowersje

Wielu internautów jest zaskoczonych przemianą 44-latki. Jednak fani, którzy śledzą życie kobiety, doskonale wiedzą, że jej metamorfoza oznacza tylko jedno – wspaniały humor i radość z powrotu na scenę. Agnieszka Chylińska zdecydowała się na bardzo odważny krok w związku ze swoim wyglądem. Jej dotychczasowa fryzura widocznie jej się znudziła, ponieważ na koncert w Zielonej Górze przygotowała coś specjalnego.

Piosenkarka zdecydowała się na przefarbowanie swoich blond włosów na… jasno-zielony. Na nowym zdjęciu pokazała się również w apaszce o identycznym kolorze jak jej nowa fryzura. Ponadto, na zdjęciu jej włosy są nastroszone ku górze przez co wygląda jeszcze bardziej zaskakująco. Agnieszka Chylińska sama również skomentowała swoją przemianę:

„A Wy jaką macie górę na Zieloną Górę?”

Kilka osób zauważyło, że w 2018 roku Agnieszka Chylińska na koncert w Zielonej Górze również przefarbowała włosy na zielono. Padły podejrzenia iż zdjęcie, które opublikowała gwiazda jest stare, a ona sama wygląda zupełnie inaczej. Jednak przyglądając się zdjęciom sprzed dwóch lat widać ogromną różnicę w wyglądzie piosenkarki. W 2018 roku górna i dolna część fryzury miała odcień bardziej turkusowy lub niebieski w zależności od światła, środek natomiast był czerwony. Agnieszka Chylińska tym razem zdecydowała się na zupełnie inny kolor, którego dotychczas nikt jeszcze nie widział na jej głowie.

Agnieszka Chylińska
źródło: Instagram